Voorheen Eduhub

Y-recruiter in een dag

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
16
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Y-recruiter in een dag bij Academie voor Arbeidsmarktcommunicatie gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag, Avond
Looptijd:
11.00 - 21.00 uur
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Amsterdam

Beschrijving

Datum: donderdag 5 april 2012

Alle ins & outs van recruitment van generatie Y

Houdt u zich bezig met de werving & selectie van jonge professionals? Starters, afstudeerders, schoolverlaters?
generatie Y en/of generatie Z? Dan weet u als geen ander dat het steeds meer een uitdaging is om jonge, toekomstige werknemers te vinden en te binden aan uw organisatie. Jong talent wordt schaarser. Een Y-recruiter is in staat om een krachtige recruitmentstrategie neer te zetten dat is gericht op jong talent. Zodat de organisatie zich met dit talent verbindt. Nu en in de toekomst.

In 10 uur alles leren over Y-recruitment

In dit seminar nemen we u mee in de belevingswereld van generatie Y en Z. Wat beweegt hen op de arbeidsmarkt en hoe wordt u ‘employer of choice’ voor het jonge talent? We vertalen dit naar een wervingsstrategie. U ontdekt de voordelen van  het Y-recruitmentmodel en gaat er direct mee aan de slag. Aan de hand van een succesvolle praktijkcase bieden wij u de mogelijkheid om een verdieping te maken in uw praktische wervings-  of selectievraagstuk. Kortom, u raakt in één dag van A tot Z vertrouwd met de Y-recruitmentstrategie. Aan het einde van de dag heeft u bovendien een begin gemaakt met uw eigen Y-recruitmentplan. Om de toepassing in de praktijk zo succesvol mogelijk te laten verlopen heeft u tot een week na afloop van de training nog de mogelijkheid om vragen voor te leggen aan de docenten.

Na het volgen van deze expertclass:

  • weet u wat  generatie Y, het jonge talent, beweegt op de arbeidsmarkt
  • kunt u de vertaling maken naar een passende wervingsstrategie voor generatie Y
  • weet u hoe het Y-recruitmentmodel  eruit ziet
  • bent u in staat om het juiste jonge talent te werven & selecteren
  • weet u hoe u jong talent verbindt aan de organisatie

Deze expertclass is in het bijzonder geschikt voor:

  • recruitmentmanagers;
  • student- en campusrecruiters;
  • P&O’ers en managers verantwoordelijk voor (studenten) werving;
  • marketing- en communicatie managers;
  • arbeidsmarktcommunicatieprofessionals;
  • werving & selectie consultants.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Academie voor Arbeidsmarktcommunicatie. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in Werving & Selectie

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help