- Niveau:
- HBO+
- Kosten:
- € 2.650,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Marketing - Marketing van diensten bij Ace! Management Partners gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
In toenemende mate maken bedrijven gebruik van de diensten van derden: zo worden accountants en andere adviseurs ingeschakeld en wordt de bedrijfskantine verzorgd door een cateringbedrijf. Het gebruik maken van een dienst betekent in wezen dat een activiteit die het bedrijf in principe zelf zou kunnen verrichten, uitbesteed wordt aan derden. Dit verschijnsel vraagt om een aangepaste marketingaanpak voor dienstverleners.
Inhoud van de training marketing van diensten:
Optioneel:
Naast de in de inhoudsopgave genoemde taakspecifieke competenties, komen in deze training ook de volgende gedragscompetenties uit het Ace! Competentie Ontwikkelingsmodel® aan de orde:
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in Marketingstrategie
Ace! Management Partners
€ 2.650,- | 2 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 6.990,- | 78 dagen |
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 2.375,- | 9 maanden |
Competence Factory
€ 645,- | 2 dagen |
Linnartz opleidingengroep
€ 1.095,- | 8 maanden
Competence Factory
€ 585,- | 2 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.490,- | 9 dagen
LECTRIC Internetopleidingen
€ 2.895,- | 5 dagen |
Compu'Train B.V.
€ 1.490,- | 18 dagen
HanzeConnect, Hanzehog…
€ 1.995,- | 21 dagen |
TiasNimbas
€ 3.000,- | 3 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven