Voorheen Eduhub

Object Oriented Analysis and Design using UML

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ook voor 1 cursist komen wij in-company of thuis lesgeven.
Dus: een cursus volgen op de locatie die u uitkomt, op een tijdstip dat u uitkomt!

Voor iedereen een maatwerkcursus voor een confectieprijs.

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus Object Oriented Analysis and Design using UML bij AKG Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag, Avond
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Excl. BTW.

Beschrijving

Ook voor 1 cursist komen wij in-company of thuis lesgeven.
Dus: een cursus volgen op de locatie die u uitkomt, op een tijdstip dat u uitkomt!

Voor iedereen een maatwerkcursus voor een confectieprijs.

In deze cursus leert u de object georienteerde denkwijzen en technieken om een software systeem te analyseren, ontwerpen en modelleren als een bundeling van samenwerkende objecten. De UML taal loopt als een rode draad door de cursus heen. Met als startpunt de requirements van een systeem, die met uses cases worden beschreven, komt aan de orde hoe in een domain model de verschillende objecten worden onderscheiden, wat hun attributen en relaties zijn en welke informatie ze uitwisselen. Aandacht wordt besteed aan hoe responsibilities aan objecten kunnen worden toegekend en hoe deze worden vertaald en zichtbaar worden gemaakt in sequence en collaboration diagrams. Zowel statische als dynamische aspecten komen aan bod. Ook wordt aandacht besteed aan de vertaling van de analyse naar een design class model en de mapping naar code. Tenslotte komen aspecten van architectural design aan bod en worden component en deployment diagrammen besproken.

Voor wie

Deze cursus is bestemd voor ontwikkelaars en architecten die object georienteerde analyse en design technieken en UML willen leren.

Voorkennis
Voor deelname aan deze cursus is kennis van de basis principes van object orientatie en ervaring in object georienteerde software ontwikkeling vereist.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in OO (Object Oriented) Programmeren

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help