Voorheen Eduhub

Programming in VBA with the Excel Object Model

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ook voor 1 cursist komen wij in-company of thuis lesgeven.
Dus: een cursus volgen op de locatie die u uitkomt, op een tijdstip dat u uitkomt!

Voor iedereen een maatwerkcursus voor een confectieprijs.

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus Programming in VBA with the Excel Object Model bij AKG Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag, Avond
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Excl. BTW.

Beschrijving

Ook voor 1 cursist komen wij in-company of thuis lesgeven.
Dus: een cursus volgen op de locatie die u uitkomt, op een tijdstip dat u uitkomt!

Voor iedereen een maatwerkcursus voor een confectieprijs.

Aan de orde komt hoe Visual Basic for Applications gebruikt wordt om macros te schrijven in Excel en Excel verder aan te sturen. Het Excel object model komt aan bod en de diverse properties en methods van tabellen, ranges, assen, graphs, charts, windows, menu's en buttons, Ook technieken zoals een kolom met data toevoegen, som kolommen toevoegen, rijen uit een database kopiëren, charts maken uit een database en het gebruik van aangepaste command buttons en menu's komen aan bod. Daarnaast worden de UserForms behandeld en de meest gebruikte controls. Ook de controls op werkbladen. Tevens nog Automation, het benaderen van databases met DAO of ADO, bestandsbeheer, het opslaan van instellingen.

Voor wie

Deze cursus is bestemd voor gevorderde Excel gebruikers die Visual Basic for Applications willen gebruiken om macro's in Excel te schrijven om Excel functionaliteit aan te passen of te automatiseren.

Voorkennis
Voor deelname aan deze cursus is vereist dat men een goede kennis heeft van Excel en de concepten en begrippen die daarbij een rol spelen, zoals worksheets, ranges, graphs, formula' en charts. Tevens is de kennis vereist die wordt behandeld in de basis cursus Programmeren in Visual Basic for Applications.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in VBA (Microsoft Office)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help