Voorheen Eduhub

TLCA+ Hardware (A+ Fundamentals & Hardware support skills)

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ook voor 1 cursist komen wij in-company of thuis lesgeven.
Dus: een cursus volgen op de locatie die u uitkomt, op een tijdstip dat u uitkomt!

Voor iedereen een maatwerkcursus voor een confectieprijs.

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus TLCA+ Hardware (A+ Fundamentals & Hardware support skills) bij AKG Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag, Avond
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Excl. BTW.

Beschrijving

Ook voor 1 cursist komen wij in-company of thuis lesgeven.
Dus: een cursus volgen op de locatie die u uitkomt, op een tijdstip dat u uitkomt!

Voor iedereen een maatwerkcursus voor een confectieprijs.

Tijdens deze zeer op de praktijk gerichte cursus wordt er uitgebreid ingegaan op de verschillende componenten waaruit PC's en bijbehorende randapparatuur zijn opgebouwd. Er wordt ingegaan op theoretische aspecten terwijl de cursist m.b.v. vele praktijkopdrachten ervaring verkrijgt in het troubleshooten van IT apparatuur. Een ieder die zowel A+ Core Hardware examen (code 220-301) als A+ Operating System examen (examencode 220-302) met goed gevolg heeft afgelegd is daarmee CompTIA A+ gecertificeerd. Wanneer u volledig CompTIA A+ én Network+ gecertificeerd bent (cursus TLCN+, examen N10-002) tellen beide certificaten samen als één elective voor het Microsoft MCSA certificaat.

Voor wie

Aankomend systeembeheerders en helpdeskmedewerkers die verantwoordelijk zijn voor het configureren van PC, randapparatuur en besturingssystemen. Tevens voor het verkrijgen van kennis om storingen bij PC en randapparatuur te verhelpen. Diegenen die het A+ certificaat willen behalen.

Voorkennis
Enige basiservaring met het werken met een PC.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in ICT / Microsoft Helpdesk

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help