- Niveau:
- HBO+
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 895,- exclusief BTW
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 30
- Meer informatie:
- http://www.alexvangroningen.nl/c…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Business & IT Alignment - 7 Permanente educatie (PE) punten bij Alex van Groningen BV gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Topexpert Rob Poels vertelt u hoe u als financial direct kunt bijdragen aan de ideale afstemming tussen de business strategie en het ICT beleid van uw organisatie. De dag is ideaal voor iedere financial die op zoek is naar praktische ideeën hoe je de cultuurkloof overbrugt en echte “dual thinkers” kweekt binnen een onderneming.
Deze dag maakt onderdeel uit van de opleiding Finance & IT. Volg de volledige opleiding Finance & IT en laat u in 5 filevrije bijeenkomsten bijpraten over de actuele IT onderwerpen die voor financials onmisbaar zijn.
Onderwerpen:
- IT-Trends en ontwikkelingen
- De top 5 Business – IT strategieën
- Wat u moet weten van Enterprise architectuur en IT-architectuur
- Zo overbrugt u interne cultuurverschillen
Dit programma levert accountants en controllers 7 PE-Punten op.
Filevrij programma: Ontvangst 12:00 uur | aanvang 12:30 uur | einde 20:30 uur
- 12:00 - 12:30 uur: Ontvangst met koffie en thee
- 12:30 - 14:45 uur: Programma blok 1
- 14:45 - 15:00 uur: Pauze met koffie en thee
- 15:00 - 17:15 uur: Programma blok 2
- 17:15 - 18:15 uur: Pauze met diner
- 18:15 - 20:30 uur: Programma blok 3
- 20:30 uur: Einde programma
Gastspreker
Jeroen Kuijlen was bijna 5 jaar lang de CIO van CZ Zorgverzekeringen. Sinds eind 2005 is Jeroen Kuijlen is Commercieel Directeur binnen CZ. Als voormalig CIO weet hij als geen ander wat er voor nodig is om een brug te slaan tussen IT en de rest van de (commerciële) organisatie. Jeroen vertelt u hoe hij in zijn functie als Commercieel Directeur zijn IT collega’s opzoekt en betrekt en vice versa om gezamenlijk het optimale rendement te kunnen behalen.
Na deze dag:
- grijpt uw organisatie commerciële kansen door betere alignment tussen business en IT
- bent u volledig op de hoogte van de laatste IT trends en ontwikkelingen
- gebruikt u de lessen van spraakmakende praktijkverhalen in uw voordeel en voorkomt u dat honderdduizenden euro’s verloren gaan
- overbrugt u de cultuurverschillen en optimaliseert u de samenwerking tussen IT en de rest van uw organisatie
- heeft u meer grip op uw IT
Bijbehorende literatuur: Haal meer uit uw ICT, door Rob Poels
Deelnemers
Bent u ook een financieel manager aan wie steeds hogere eisen worden gesteld? Wordt van u verwacht dat u mee kunt denken over IT vraagstukken? Wordt u ook geconfronteerd met complexe IT beslissingen en een steeds grotere aansprakelijkheid? Dan is deze bijeenkomst en deze opleiding voor u onmisbaar.
Uw docent
Dr. ing. Rob Poels heeft HTS bestuurlijke informatica gestudeerd en is in 2006 gepromoveerd aan de VU in Amsterdam op het onderwerp ‘Beïnvloeden en meten van Business – IT alignment’. Dit proefschrift is genomineerd voor de Aart Bosmanprijs van de Rijksuniversiteit Groningen. Rob Poels vervulde binnen Centraal beheer verschillende IT managementfuncties voordat hij in 1997 als partner bij Twynstra Gudde startte waar hij verantwoordelijk is voor de adviesgroep ICT Strategie en architectuur. Rob Poels is succesvol auteur van meerdere IT managementboeken waaronder het toonaangevende boek: “Haal meer uit uw ICT” die u tijdens deze dag ontvangt.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Alex van Groningen BV. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in Financieel Beleid & Management
Alex van Groningen BV
€ 895,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven