Voorheen Eduhub

Optimale winstbepaling - 7 Permanente educatie (PE) punten

Niveau:
Locatie:
Open inschrijving (ook als In-company)
Kosten:
Totale lesduur:
25
http://www.alexvangroningen.nl/c…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Optimale winstbepaling - 7 Permanente educatie (PE) punten bij Alex van Groningen BV gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Avond, Overdag
Looptijd:
1 dag
Afronding:
Certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving, In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend

Beschrijving

Cursus Optimale winstbepaling

Fiscaal hoogleraar Gérard Kampschöe leert u slimmer gebruik te maken van de fiscale spelregels waardoor u voortaan de optimale fiscale winst uit uw onderneming bepaalt. U krijgt uitgebreid uitleg over de verschillen tussen het commerciële en het fiscale winstbegrip. Voor financiële professionals is het van essentieel belang om beide winstbegrippen goed te kennen. Alleen zo kunt u sparren op niveau met uw fiscaal adviseur en samen de meest optimale fiscale posities bepalen.

Deze bijeenkomst maakt deel uit van de vijfdaagse opleiding Fiscaal Management.

Filevrij programma: Ontvangst 13:30 uur | aanvang 14:00 uur | einde 21:30 uur
- 13:30 - 14:00 uur: Ontvangst met koffie en thee
- 14:00 - 16:15 uur: Programma blok 1
- 16:15 - 16:30 uur: Pauze met koffie en thee
- 16:30 - 18:45 uur: Programma blok 2
- 18:45 - 19:30 uur: Pauze met diner
- 19:30 - 21:30 uur: Programma blok 3
- 21:30 uur: Einde programma

Na deze dag:
- bepaalt u de ideale fiscale positie van uw onderneming
- realiseert u de optimale fiscale winst door slim gebruik te maken van fiscale spelregels
- weet u de overeenkomsten en verschillen tussen fiscale en bedrijfseconomische winst

Bijbehorende literatuur: Herleiding van de vennootschappelijke jaarrekening tot de fiscale aangifte door Kampschöer

De onderwerpen:
- Overeenkomsten en verbanden fiscale en commerciële winst
- De laatste ontwikkelingen op IFRS gebied
- Verschillen in waardering, winstrealisatie, kwalificatie en transparantie

Prof. dr mr Gerard Kampschöer RA
Gerard Kampschöer werkte van 1984 tot 1990 bij de rijksaccountantsdienst te Amsterdam en was als docent verbonden aan de Universiteit van Amsterdam. Van 1990 tot 1996 werkte hij als inspecteur bij de Belastingdienst Grote ondernemingen. Van 1996 tot 1999 was hij hoofd van de afdeling fusies en bedrijfsconcentraties van het ministerie van Financiën. Van 1999 tot 2002 werkte hij als hoofdinspecteur vennootschapsbelasting bij de Belastingdienst Grote ondernemingen. Sedert 1997 is Kampschöer hoogleraar fiscale economie aan de Universiteit van Utrecht en sinds 2000 is hij tevens hoogleraar belastingrecht aan de Universiteit van Nyenrode. Kampschöer combineert zijn professoraten met een functie bij het wetenschappelijk bureau van PWC Belastingadviseurs. Daarnaast is hij raadsheer bij de fiscale kamer van het Gerechtshof Arnhem.

Deelnemers
Tijdens deze opleiding ontmoet u financieel directeuren, financieel managers, controllers en accountants werkzaam bij of voor winstgerichte ondernemingen. De opleiding is PE erkend. Elke dag staat voor 7 PE punten. Deelname aan de gehele opleiding levert registeraccountants en registercontrollers 35 PE punten op.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Alex van Groningen BV. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in Accountant / Accountancy

  • Optimale winstbepa… (Huidige training)

    Alex van Groningen BV

    € 695,- | 1 dag

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help