Voorheen Eduhub

Virtual Live Classroom: Oracle Primavera P6

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
12
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Virtual Live Classroom: Oracle Primavera P6 bij ARAM Academy gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
6 lessen van 1,5 uur, examen en een cursusevaluatie
Afronding:
Examen
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
 
Incl. literatuur, excl. BTW

Beschrijving

Het volgen van een training is vaak lastig te combineren met de orde van de dag en uw privé leven. Wij snappen dan ook heel goed dat het volgen van een open inschrijving waarbij u voor aanvang van een training op een bepaalde locatie aanwezig moet zijn soms best lastig is. Daarom introduceert de ARAM Academy de “Virtual Live Classroom” voor de training Oracle Primavera P6. Deze training kunt u overal  in Nederland volgen vanachter uw eigen PC. Reizen naar onze cursuslocaties is niet meer nodig. We verzorgen de lessen aan het begin en/of einde van de dag waardoor u uw training goed kunt combineren met uw werkdag. Het zal dan ook snel duidelijk zijn welke voordelen deze vorm van trainen heeft en natuurlijk de kostenbesparing.


Hoe werkt het?

Bij de Virtual Live Classroom krijgt u les vanachter uw eigen pc. Doormiddel van moderne communicatiemiddelen heeft u dus ook echt live contact met uw trainer waaraan u direct vragen aan kunt stellen. U kunt kijken naar presentaties, instructies en kunt uw desktop delen.  De Virtual Live Classroom wordt ondersteund door onze e-learning omgeving. U heeft hierdoor de mogelijkheid om de aangeboden leerstof via video instructies nogmaals te zien, met behulp van workshops oefenen met de software, maken van evaluerende testen en discussiëren met medestudenten.


De training

De training wordt verspreid over 6 lessen van 1,5 uur, een examen en een cursusevaluatie. Het examen verloopt ook via de e-learning en is een voorwaarde om het certificaat te verkrijgen. De lessen worden verzorgd in de Nederlandse taal. Het studiemateriaal en het examen is in het Engels


Programma:

  1. Introduction
  2. Part 1: Creating projects  
  3. Part 2: Activities
  4. Part 3: Relations & Constraints
  5. Part 4: Layouts
  6. Part 5: Tracking
  7. Exam
  8. Evaluation

Voorkennis:

HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur een technische en/of bedrijfskundige opleiding. Basiskennis projectplanning.

Investering:

De kosten van de Virtual Live Classroom bedraagt €895,- excl. BTW. Hiervoor ontvangt u 6 lessen van 1,5 uur, toegang tot e-learning, cursusboek en examen.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij ARAM Academy. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.068 trainingen en opleidingen in Oracle

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help