- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 2.695,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 11 dagen
- Max. deelnemers:
- 18
- Meer informatie:
- http://www.avansplus.nl/opleidingen/fin…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de opleiding Certified information systems auditor (CISA) bij Avans+ gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest zal € 1 doneren aan Stichting Edukans als dank voor uw ervaring.
Het succes van bedrijven hangt steeds meer af van goed functionerende, veilige en betrouwbare systemen en informatie. Met de CISA titel (Certified information systems auditor) kun u zich straks internationaal onderscheiden van andere IT-auditors. De titel geeft wereldwijd aan dat u beschikt over een dosis kennis en ervaring die u in staat stelt op vakkundige wijze opdrachten uit te voeren op het gebied van informatiebeveiliging en auditing van informatiesystemen.
U heeft enkele jaren werkervaring in de IT en een sterke affiniteit hiermee. U wilt u graag richten op informatiebeveiliging en auditing va…
Het succes van bedrijven hangt steeds meer af van goed functionerende, veilige en betrouwbare systemen en informatie. Met de CISA titel (Certified information systems auditor) kun u zich straks internationaal onderscheiden van andere IT-auditors. De titel geeft wereldwijd aan dat u beschikt over een dosis kennis en ervaring die u in staat stelt op vakkundige wijze opdrachten uit te voeren op het gebied van informatiebeveiliging en auditing van informatiesystemen.
U heeft enkele jaren werkervaring in de IT en een sterke affiniteit hiermee. U wilt u graag richten op informatiebeveiliging en auditing van informatiesystemen. Uw beschikt over basiskennis van projectmanagement. U heeft bij voorkeur eerst de postbacheloropleiding IT-auditing gevolgd.
De CISA opleiding bestaat uit de volgende onderdelen:
+ The information systems (IS) audit process
+ Management, planning and organization of information systems
+ Technical and operational infrastructure
+ Logical, environmental, and IT infrastructure security
+ Plans for continuity of business operations
+ Processing in the event of a disruption
+ Business application system development
+ Risk management
Download de brochure voor een uitgebreide omschrijving van het programma van de CISA opleiding.
U bestudeert de CISA literatuur en discussieert met de docent en andere deelnemers over de onderwerpen. De docent, werkzaam als Certified information systems auditor, verduidelijkt de literatuur aan de hand van praktijkvoorbeelden. U oefent met examenvragen, zodat u goed voorbereid bent op het internationale examen.
Aan het eind van de CISA opleiding beschikt u over ruime kennis om voor het internationale examen op te gaan. Na het slagen bent u in staat verbetervoorstellen te ontwikkelen en organisatieveranderingen door te voeren. U bent een volwaardige gesprekspartner van specialisten.
U mag de titel CISA voeren als u deze CISA-module heeft afgerond, het internationale examen heeft behaald én als u aan de overige CISA-eisen voldoet.
Op het juiste moment de juiste keuze maken. Wij helpen u graag met een persoonlijk ontwikkeladvies. U kunt dit advies aanvragen op www.persoonlijkontwikkeladvies.nl. Na ontvangst van uw aanvraag nemen we binnen één dag contact met u op.
De CISA opleiding bestaat uit elf bijeenkomsten van 19.00 tot 22.00 uur. Er zijn zeven bijeenkomsten voor de basistraining en vier voor de examentraining. De gemiddelde studiebelasting is zes uur per week naast de opleidingsavond.
De investering voor deze opleiding bedraagt € 2.695,- vrij van btw. De investering voor leermiddelen bedraagt € 350,- en voor het arrangement € 77,-. Het examengeld wordt extra in rekening gebracht.
Bedrijven kunnen de kosten van een training of opleiding integraal als zakelijke kosten opvoeren. Voor particulieren geldt een maximale aftrek van € 15.000,- met een drempel van € 250,-.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Avans+. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 23.833 trainingen en opleidingen in Cisco
Avans+
€ 2.695,- | 11 dagen
International Manageme…
€ 3.350,- | 4 dagen
Management Audit Services
€ 1.340,- | 4,5 dagen
International Manageme…
€ 2.180,- | Thuisstudie
International Manageme…
€ 3.350,- | 4 dagen
International Manageme…
€ 3.350,- | 3 dagen
Markus Verbeek Praehep…
€ 4.000,- | 8 dagen
cibit academy
€ 2.865,- | 5 dagen
cibit academy
€ 2.865,- | 5 dagen
Alex van Groningen BV
€ 3.950,- | 5 dagen
cibit academy
€ 3.405,- | 6 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven