- Niveau:
- HBO+
- Kosten:
- € 495,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 15
- Meer informatie:
- http://www.avansplus.nl/opleidin…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de opleiding Kwaliteit op het laboratorium: ISO 17025 in de praktijk bij Avans+ gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Iedere medewerker van een kwaliteitscontrole laboratorium heeft te maken met de ISO 17025. In deze cursus leert u op een efficiënte en praktische manier vorm te geven aan de verschillende eisen van deze norm. Uitgangspunt zijn inspecties en audits. Vanuit dat perspectief leert u kijken naar uw eigen situatie.
U bent een laboratoriummedewerker, hoofdanalist of laboratorium manager met een mbo- of hbo niveau. U werkt binnen een kwaliteitscontrole laboratorium. U wilt meer weten over achtergronden en de praktische aspecten van het werken met ISO 17025.
Tijdens de cursus Kwaliteit op het laboratorium: ISO 17025 in de praktijk maakt u kennis met de volgende onderwerpen:
+ Managementsystemen
+ ISO 9001 en ISO 17025
+ Analytische validatie
+ Kwaliteitsbeleid en handboek
+ Documentenbeheer
+ Beoordelen en verbeteren managementsysteem
Na een korte inleiding over de verschillende soorten kwaliteitssystemen (overeenkomsten en verschillen), beheer en onderhoud van het kwaliteitshandboek, de relatie tussen kwaliteit, arbo en milieu (KAM) wordt in de cursus Kwaliteit op het laboratorium: ISO 17025 in de praktijk vooral ingezoomd op veel voorkomende knelpunten bij de implementatie en handhaving van ISO 17025. Door middel van opdrachten en workshops wordt de theorie verlevendigd en concreet gemaakt. Een actieve inbreng wordt zeer op prijs gesteld. Vooraf kunt u uw specifieke vragen inbrengen, zodat de docent daar bij de invulling van het programma rekening mee kunnen houden. De docent is Dhr. Ing. Leo van den Besselaar, oud hoofd QA bij (voorheen) Organon en nu (o.a.) auditor bij TUV Rheinland.
Na afloop van de cursus Kwaliteit op het laboratorium: ISO 17025 in de praktijk hebt u een goed beeld van de implicaties van ISO 17025 voor uw laboratorium. U kunt een aantal aspecten van de norm vorm geven binnen uw eigen werksituatie. U weet, waarop wordt gelet bij inspecties en audits.
Na afloop van de cursus Kwaliteit op het laboratorium: ISO 17025 in de praktijk ontvangt u een certificaat van deelname.
Laat u hierover vrijblijvend informeren door onze ervaren projectleiders.
De cursus Kwaliteit op het laboratorium: ISO 17025 in de praktijk duurt 1 dag.
De financiële investering voor deze laboratorium opleiding bedraagt € 495,-.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Avans+. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Laboratoriumtechniek
Avans+
€ 495,- | 1 dag
ISES (Schouten & Nelis…
€ 1.025,-
Mikrocentrum
€ 520,- | 1 dag
Mikrocentrum
In-company / Maatwerk | 3 dagen
Mikrocentrum
€ 930,- | 3 dagen
International Manageme…
€ 2.750,- | 3 dagen
Mikrocentrum
€ 890,- | 2 dagen
Schouten & Nelissen
€ 2.095,-
Schouten & Nelissen
€ 895,-
Pink Elephant
€ 455,-
V-Kam Education
€ 299,- | 1 dag |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven