- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 1.495,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 5 dagen
- Max. deelnemers:
- 20
- Meer informatie:
- http://www.bazn.nl/cursus/18/630…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training JK-GSD naar Postbachelor, schakelprogramma bij Fontys Bestuursacademie gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
De JK-GSD is al decennia dé opleiding voor klantmanagers, kwaliteitsmedewerkers en beleidsmedewerkers van sociale diensten. Uniek is dat BAZN de bestuursacademie deze opleiding vanaf studiejaar 2009-2010 als postbacheloropleiding (voorheen post-hbo) aanbiedt. Dit betekent dat u na het succesvol afronden van de postbachelor JK-GSD een certificaat op hbo-niveau ontvangt. Voor de oud-studenten JK-GSD die hun diploma willen opwaarderen naar het postbachelor niveau bieden wij dit schakelprogramma aan.
Dit programma wordt maar eenmalig aangeboden!
WaaromU wilt uw ‘oude' JK-GSD diploma opwaarderen naar dit Postbachelor niveau, waarmee u aantoont dat uw kennis actueel en op hbo niveau is. WieDit schakelprogramma is bedoeld voor studenten die tussen 2004 en 2009 hun JK-GSD diploma hebben behaald. WatOnze Postbachelor-opleidingen kenmerken zich door een hoogwaardig en actueel karakter. De JK-GSD is modulair opgebouwd en bestaat uit de modulen Algemene Rechtskennis (ARK), Wet werk en bijstand (WWB), Voorliggende Voorzieningen en Beleid & Re-integratie. Om uw kennis weer up-to-date te brengen dient u de volgende bijeenkomsten bij te wonen:
Eindopdracht:
IncompanyAlle cursussen van BAZN de bestuursacademie kunnen incompany, in uw eigen gemeente- of stadhuis, gegeven worden. Het voordeel van incompanycursussen en op maat gemaakte cursussen is dat actuele, lokale kwesties kunnen worden verwerkt in de cursus en dat alle werknemers hetzelfde traject volgen. Ook kunt u samen met omliggende gemeenten een cursus incompany laten verzorgen door BAZN de bestuursacademie.
In een voorgesprek met onze adviseur worden alle wensen geïnventariseerd. De kosten van een incompany worden bepaald door het aantal dagdelen, het aantal deelnemers en het karakter van de cursus of het ontwikkelingstraject
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Sociaal recht
Fontys Bestuursacademie
€ 1.495,- | 5 dagen
Bestuursacademie Nederland
€ 395,- | 1 dag
Bestuursacademie Nederland
€ 595,- | 2 dagen
Pro Education
€ 8.495,- | 1 dag
Bestuursacademie Nederland
8 dagen
Pro Education
€ 17.445,- | 2 dagen
Bestuursacademie Nederland
19 dagen
Pro Education
€ 7.950,- | 24 dagen
Pro Education
€ 8.950,- | 38 dagen |
Pro Education
€ 9.100,- | 20 dagen
Pro Education
€ 9.100,- | 27 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven