Voorheen Eduhub

Breintraining het snel ontwikkelen en blijvend benutten van menselijk potentieel

Locatie:
In-company / Maatwerk
Kosten:
Totale lesduur:
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

De resultaten zijn blijvend en meetbaar!

9,8 (1 ervaringen)

10 Patrick
“Ik zet een uitgebreide uitleg bij deze training omdat ik iedereen de positieve ontwikkelingen gun die ik, dankzij deze training, heb ervaren!

 
Tijdstip:
Overdag, Avond
Looptijd:
5-6 weeks
Soort locatie:
In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:

Kosten training op aanvraag

Beschrijving

De resultaten zijn blijvend en meetbaar!

Braintraining Het snel ontwikkelen en blijvend benutten van menselijk potentieel

be more yourself

In onze training leren we onze deelnemers om hun hersenen te trainen om zodoende nieuwe neurale connecties te maken die zullen bijdragen aan optimalisering van natuurlijk gedrag en de ontwikkeling van het aanwezige potentieel. Aan het eind van de training zijn de nieuw gecreëerde neurale paden zo sterk dat dit het natuurlijke en het gewenste optimale gedrag tot gevolg heeft. Na de training functioneren de hersenen automatisch in deze richting verder en creëren zo nieuwe neurale paden. Het nieuwe gedrag is blijvend, in tegenstelling tot de resultaten van andere trainingen. Dit is ook een van de redenen waarom onze trainingen zo succesvol zijn. De hersenen continueren zelf het proces.

Nurture your nature

Menselijk gedrag ontwikkelt zich in de loop van de jaren. Zoals we allemaal weten is het veranderen van gedrag een complexe aangelegenheid. Ervaringen bepalen grotendeels ons gedrag. In onze hersenen worden deze ervaringen omgezet in verbindingen die neurale paden vormen. Deze paden bepalen vervolgens weer het gedrag. Gedrag herhaalt zichzelf zodra we situaties herkennen die we eerder hebben ervaren. In de eerste levensjaren ontstaan er zo’n 15.000 verbindingen per hersencel. Veel (onbewust) gedrag vindt daar zijn oorsprong.   

Braintraining

Net zoals we ons lichaam kunnen trainen om betere sportprestaties te leveren, kunnen we ook onze hersenen trainen om te observeren, denken en communiceren op een hoger niveau. Be more yourself biedt een training waarin de frequenties en verbindingen in de hersenen getraind worden waardoor een nieuw evenwicht ontstaat en de hersenen optimaal gaan functioneren. Met een rijke hoeveelheid aan ervaring, goed geordend in de hersenen, paraat om voordeel te hebben bij nieuwe ervaringen, staat iemand sterker uitgerust in het leven. De methode is wetenschappelijk gefundeerd en heeft meetbare resultaten.

Inhoud trainingstraject

Het trainingstraject bestaat uit 2 modules.

Module 1: deze module is voor iedere deelnemer gelijk en bestaat uit twee trainingen:

  • Stabiliteitstraining: De start van het traject is gericht op optimaal functioneren en het brein te leren leren. Brein en lichaam komen in balans met elkaar.
    • Scherpere focus
    • Hogere concentratie
    • Handelen vanuit ovrzicht/ontspanning
    • Sneller denken
  • Training emotionele Integratie: Gericht op puur en zonder onrust te funcioneren vanuit jezelf, zonder ongewenst reactief gedrag dat is ontstaan vanuit het verleden
    • Stress vermindering
    • Innerlijke rust/ontspanning
    • Beter in staat samen te werken, keuzes te maken
    • Verbeterd algeheel welbevinden

Module 2: specialisatie fase; je kunt kiezen in welke richting je jezelf verder wilt ontwikkelen:

  • Training intellectuele groei: Jezelf zijn op je best is de norm. Vergroten van denkcapaciteit, bewustzijn en waarnemingsvermogen
    • Inspirerend en verbindend vermogen vergroten
    • Doordat je over je grenzen heen kunt stappen, kun je nieuwe mogelijkheden ontwikkelen
    • Krachtig charisma
    • Hoger bewustzijn
  • Training creatief vermogen: ‘Out of the box-denkers’ zijn visionair, innovatief en vernieuwend
    • Oplossend vermogen
    • Scherpere intuïtie
    • Grote geheel overzien
    • Creativiteit, initiatief
  • Training Sociale vaardigheden: Yin en yang ‘in the office’; kennis en kunde in harmonie met samenwerken en communiceren.
    • Emotionele intelligentie
    • Socialer gedrag
    • Presentatie & uitstraling
    • Feedback kunnen ontvangen en integreren
  • Training zelfvertrouwen: een zelfverzekerde collega is moedig en kan tegen een stootje. Is productief, betrouwbaar en betrokken
    • Daadkracht en durf
    • Zelfbewustzijn
    • Zelfbeeld
    • vertrouwen

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor Breintraining het snel ontwikkelen en blijvend benutten van menselijk potentieel

9,8 Gebaseerd op 1 ervaring Deel je ervaring

 

Patrick | Beoordeling: 10 | 20-12-10

“Ik zet een uitgebreide uitleg bij deze training omdat ik iedereen de positieve ontwikkelingen gun die ik, dankzij deze training, heb ervaren!

Ik heb voor de Be More Yourself Peak Performance training gekozen omdat ik prima functioneer, maar altijd het gevoel gehad heb dat het beter kan. Wellicht kent u dat wel, de werkdag is goed geweest, echter vanaf het middaguur was ik eigenlijk moe en heb ik mijn taken wel vervuld, maar niet naar 100% tevredenheid. Daarnaast is controle voor mij erg belangrijk. Zo MOET ik op mijn werk van mezelf mijn inbox leeghebben aan het eind van de dag. Dit is frustrerend. Ik kom namelijk ook niet tot rust voordat mijn 'inbox' leeg is. Dan zit het de hele avond in mijn hoofd. Soms slaap ik er dan zelfs slecht van. Dit heb ik ook met veel andere zaken, zowel prive als zakelijk. Dit geeft een continue onrust in mijn leven. Ik heb al vele cognitieve trainingen geprobeerd, echter na een paar maanden was het 'effect' altijd weer minder. Via een collega ben ik bij Be More Yourself aangekomen. Het klonk heel interresant, blijvende en meetbare resultaten. Daarnaast klonk het ook eng. Het trainen van het brein. Toch was mijn nieuwgrierigheid geprikkeld en heb ik me ingeschreven voor de intensive. Uit mijn EEG kwam eigenlijk alles naar voren wat ik eigenlijk al wist, en meer. Dingen waarvan ik al lang had geaccepteerd dat ik ze niet leuk vond bij mezelf, maar dat ik er maar mee moest leren omgaan. Het was een heel prettig gevoel om te zien (letterlijk te zien!) dat deze dingen verklaarbaar waren. Zo kwam bijvoorbeeld naar voren dat ik een controle issue had en dat ik onrustug was. Het was gewoon terug te zien in mijn EEG! en als iets in een EEG te zien is, is het weg te trainen.

Na de intensive waren mijn issues al minder, er stonden gewoon mails in mijn inbox aan het einde van de dag en ik voelde me er ook niet rot bij. Sterker nog, het viel me pas op na een paar dagen. Ook werkte ik veel productiever. Ik kreeg gewoon meer voor elkaar op 1 dag. Daarnaast ging prive mijn relatie ook beter. Ik was minder snel geirriteerd en kon beter in slaap komen. Ook ben ik begonnen met hardlopen, daar had ik vroeger geen energie en doorzettingsvermogen voor.

Ik hoop dat ik anderen voor deze training heb kunnen enthousiasmeren. Ik gun iedereen zo'n positieve ontwikkeling.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Persoonlijke presentatie & uitstraling

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help