- Locatie:
- Thuisstudie
- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 295,- Prijsinformatie
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de cursus Combileren Word voor secretaresses bij BGE Training & Consultancy gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Inleiding
Van secretaresses, administratief medewerkers en office assistenten wordt verwacht dat ze vlot kunnen werken met Microsoft Word. Vaak werkt u al jaren met dit pakket, maar bepaalde onderdelen heeft u nog niet in de vingers. Dan is deze cursus voor u een uitkomst: praktisch, direct toepasbaar en zonder uitgebreid in te gaan op de basis van Word. Bovendien heeft u ruimschoots de gelegenheid om uw eigen knelpunten aan de docent voor te leggen, zodat alle vragen beantwoord worden.
De cursus zelfDeze cursus wordt gegeven via de Combileren™ methode. De cursus bestaat uit 4 gezamenlijke webinars van 1 uur via het internet op een vast stijdstip in de week.Inhoud van de cursus
Tips om efficiënter te werken.
Voor wie?
Deze cursus is bestemd voor iedereen die meer uit Word wil halen dan het eenvoudig typen van een brief. De deelnemers hebben al basiskennis van Word en werken er al geruime tijd mee.
Resultaat Na afloop van de cursus hebben de deelnemers voldoende handvatten om de extra functies van Word te gebruiken. Dit zijn mogelijkheden die enorme tijdsbesparingen kunnen opleveren. Hierdoor zal het werken met Word in de praktijk efficiënter worden.
Door wie? De cursus wordt verzorgd door Leonie Bruning, sr. trainer Microsoft Office
Wanneer / aantal dagen
Deze cursus bestaat uit 4 gezamenlijke webinars van 1 uur.
Tussendoor 24/7 toegang tot de Online Leeromgeving.
Voorjaar 2009
Dinsdag 19 mei 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Dinsdag 26 mei 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Dinsdag 2 juni 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Dinsdag 9 juni 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Najaar 2009Donderdag 22 oktober 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Donderdag 29 oktober 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Donderdag 5 november 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Donderdag 12 november 2009 van 10.00 - 11.00 uur via Internet
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Microsoft Word
BGE Training & Consultancy
€ 295,- | Thuisstudie
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven