- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.580,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 4 dagen
- Max. deelnemers:
- 5
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training 3D CAD Solid Edge Basistraining bij Bosch Engineering B.V. gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Deze training brengt de nieuwe Solid Edge gebruiker de fundamentele kennis en vaardigheden bij voor het middels 3D CAD Solid Modeling maken van werktuigbouwkundige ontwerpen.
Bosch Engineering biedt u een modulair opgebouwde training waardoor het aantal trainingsdagen gebaseerd kan worden op de voorkennis en behoeftes van de cursist. De maximale duur van de training is 4 dagen.
Het programma van de training wordt op een interactieve wijze gedoceerd. Dit houdt in dat er aan de hand van Powerpoint presentaties uitleg wordt gegeven en vervolgens in praktijk wordt gebracht door middel van oefeningen. De training is gebaseerd op het gecertificeerde trainingsmateriaal van Siemens PLM Software, aangevuld met oefeningen uit het door Bosch Engineering ontwikkelde Nederlandstalige cursusmateriaal. Het cursusmateriaal is bij de prijs inbegrepen en ontvangt u tijdens de training.
De volledige training bestaat uit:Dag 1: Solid Edge Essentials Kennismaking met 3D CAD;
Dag 2: Solid Edge Part Modelleren van 3D CAD onderdelen en het genereren van 2D CAD productietekeningen;
Dag 3: Solid Edge Assembly Genereren van samenstellingen zowel “Bottom Up”als “Top down” en het genereren van 2D CAD productietekeningen;
Dag 4: Solid Edge Sheet Metal Modelleren van 3D CAD Plaatwerk onderdelen en het genereren van uitslagen inclusief 2D CAD productietekeningen.
Siemens PLM Software gecerificeerd trainingsinstituut
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in CAD / CAM
Bosch Engineering B.V.
€ 1.580,- | 4 dagen
CLS Computertrainingen
€ 1.295,- | 4 dagen
TEC - CAD College BV
€ 1.290,- | 4 dagen
CAAP
€ 345,- | 1 dag
CAAP
€ 395,- | 1 dag
Bosch Engineering B.V.
€ 500,- | 1 dag
Bosch Engineering B.V.
€ 500,- | 1 dag
CAD Accent B.V.
€ 845,- | 3 dagen |
CAD Accent B.V.
€ 1.054,- | 3 dagen |
CADCenter B.V.
€ 395,- | 1 dag
CAD Accent B.V.
€ 1.985,- | 9 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven