Voorheen Eduhub

BPD Master Class - Clean Language

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
30
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training BPD Master Class - Clean Language bij Bureau Personal Development gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
2 dagen
Afronding:
Certificaat Clean Language
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend

Beschrijving

Clean Language

Er bestaan een aantal krachtige communicatielinstrumenten waar NLP er één van is. Er is echter meer nodig voor het werkelijk bestuderen van de structuur van de subjectieve ervaring". David Grove

NLP heeft een grote bijdrage geleverd aan ons begrip van de subjectieve waarneming. NLP heeft als motto: werk met structuur en niet met inhoud.  Wellicht om deze reden, heeft NLP voor het merendeel de symbolische betekenis van waarneming genegeerd. Clean Language kijkt naar de taalstructuur achter de ervaringen. Het maakt zichtbaar hoe het subject, de cliënt, betekenis geeft aan een wereld die vertaald wordt in symbolen. Kijkend naar het werk van A. Korzybski en zijn succesvolle opvolger S. I. Hayakawa, gaan we op ontdekkingsreis naar de symbolisering en re-symbolisering van onze wereld door middel van taal. Zuiver taalgebruik, waardevrij vragen stellen tijdens interventies. Clean language is een vragenmethodiek die een coach, trainer of therapeut kan toepassen om los van eigen vooroordelen de cliënt te helpen inzicht te verkrijgen en verandering te brengen in een thema dat speelt. Als coach leer je om zelf "clean" te worden en vanuit deze basis toestand je cliënten tegemoet te treden.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Zelfkennis & zelfsturing

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help