- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 625,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training De OR en onderhandelen bij Bureau Zuidema gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Op basis van gelijkwaardigheid en met respect voor elkaars positie en belangen samen op zoek gaan naar de beste oplossing.
Onderhandelen is een vaardigheid. En vaardigheden kun je leren. Vaardige onderhandelaars weten wat ze willen, waar grenzen moeten worden getrokken en hoe je dat het beste kunt doen met behoud van de relatie. Zij onderzoeken de positie, achterhalen de belangen, motieven en drijfveren en benutten al deze informatie in de onderhandelingsstrategie die wordt uitgestippeld. OR-leden die op basis van dit signalement onderhandelingen met hun bestuurder aangaan, kunnen niet anders dan succesvol zijn! Tijdens de training staat de praktijk van het OR-werk centraal.
Resultaat
Na het volgen van deze training bent u, en met u de OR, beter in staat om te doorzien of er onderhandeld moet worden, weet u hoe deze voor te bereiden, en kunt u een aantal technieken enstrategieën efficiënt en effectief toepassen. Maar ook weet u begrip op te brengen voor de positie en belangen van de ander, kunt u diens tactiek doorzien en weet u daar op in te spelen en op te anticiperen.
Voor wie?
Ieder ondernemingsraadlid of commissielid die zich wel eens geconfronteerd ziet met onderhandelingen en zich afvraagt: ‘hebben we dit wel goed aangepakt’ of ‘hebben we hier wel het best haalbare resultaat binnen gehaald?’ en ‘hoe kunnen we dit een volgende keer wellicht (nog) beter aanpakken?’
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Bureau Zuidema. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Ondernemingsraad (OR)
Bureau Zuidema
€ 625,- | 2 dagen
Boertiengroep
€ 1.745,- | 3 dagen
Boertiengroep
€ 2.150,- | 4 dagen
Intermediair Trainingen
€ 1.770,- | 2,5 dagen |
CAOP
€ 2.390,- | 5 dagen
Van den Broek en Partners
In-company / Maatwerk | 2 dagen
CAOP
€ 395,- | 1 dag
Silent Speakers
In-company / Maatwerk | 3 dagen |
GITP Organisatieontwik…
€ 1.129,- | 2 dagen
SBI Training & Advies
€ 690,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.645,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven