Voorheen Eduhub

Hands-On APEX

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
8
http://www.caesaracademy.nl/Trai…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Hands-On APEX bij Caesar Academy gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
2 dagen
Afronding:
Bewijs van deelname
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Utrecht
Prijsinformatie:
 
excl. BTW

Beschrijving

Oracle Application Express (APEX) is een relatief nieuwe ontwikkelomgeving die snel in populariteit groeit. Deze groei kan met name verklaard worden dankzij het gemak en de snelheid waarmee webapplicaties gebouwd kunnen worden. Deze cursus leert een Oracle ontwikkelaar hoe een webapplicatie werkt, hoe APEX werkt en hoe een webapplicatie met behulp van apex gemaakt kan worden. De nadruk ligt bij deze cursus op het maken van opdrachten met als belangrijkste doel om zelf een applicatie te bouwen. De cursus is met name geschikt voor Oracle ontwikkelaars met PL/SQL kennis en verteld de verschillen, gezien vanuit de klassieke tools Forms en Designer.

Doel:
Aan het eind van deze cursus is de deelnemer in staat om als ontwikkelaar deel te nemen aan de bouw van een APEX applicatie. De deelnemer is vertrouwd met de opzet van APEX en weet zijn weg goed te vinden binnen de ontwikkelomgeving.

Doelgroep:
De training is bedoeld voor ontwikkelaars die al wat hebben gezien en/of gedaan met APEX en binnenkort in een team gaan meedraaien voor de ontwikkeling van of onderhoud aan een APEX applicatie.
De deelnemer beschikt over enige kennis van: Genereren van pagina's in APEX Goede kennis van SQL en PL/SQL Kennis van webtechnologieën als HTML en CSS

Cursusduur:
De cursus duurt 2 dagen

Cursusprogramma:

Theorie


In het theoretische gedeelte worden de volgende onderwerpen behandeld:
- Het bestaansrecht van APEX.
- Themes & Templates
- Shared Components
- Paginadesign
- Eventflow
- Branching

Praktijkcase

De cursist gaat zelf een applicatie maken in APEX aan de hand van een Technisch ontwerp. Er worden meerdere pagina's gemaakt inclusief standaard onderdelen wat uiteindelijk resulteert in een volledig werkende applicatie. In deze applicatie zal de cursist opgedane kennis over de volgende onderwerpen toepassen:
- Generen van de basis van een pagina.
- Zelf toevoegen van regio's, items en buttons op een pagina.
- Gebruik maken van de eventflow door zelf processen toe te voegen.
- Tabs en Breadcrumbs aanmaken tijdens generatie.
- Meegenereren en zelfbouwen van zoek functionaliteit.
- Branching gebruiken.
- Regio posities gebruiken.
- Standaard elementen toevoegen (Page Zero).

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Caesar Academy. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Business intelligence

  • Hands-On APEX (Huidige training)

    Caesar Academy

    € 795,- | 2 dagen

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help