- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 2.995,- exclusief BTW
- Totale lesduur:
- 5 dagen
- Max. deelnemers:
- 1
- Meer informatie:
- http://academy.capgemini.nl/ople…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Cloud Computing and Virtualization Boot Camp bij Capgemini Academy gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Cloud Computing is een snel opkomende technologie waarmee een groeiend aantal IT services wordt geleverd via het internet. Van persoonlijke berichten en foto's op Gmail of Facebook tot meer professionele mogelijkheden van Amazon Web Services tot Microsoft Online Services. Cloud Computing maakt het mogelijk om succesvol zaken te doen, zonder de noodzaak van eigen hardware, software en services. Het wordt grotendeels mogelijk gemaakt door Virtualization, waarmee bijvoorbeeld de ontkoppeling van server hardware van applicaties en operating systems wordt gerealiseerd. Cloud Computing en Virtualization maken het mogelijk IT resources en services te leveren op een on-demand en schaalbare manier zoals ook water en electriciteit worden geleverd. Het resultaat is dat organisaties kosten kunnen besparen en tegelijkertijd flexibeler, mobieler en schaalbaarder kunnen leveren.
Doelstellingen
Na afloop van deze opleiding heeft de deelnemer begrip en inzicht in de volgende aspecten van Cloud Computing en Virtualization:
Doelgroep
Deze opleiding is interessant voor Business en IT Management, Business en IT-analisten, IT-infraspecialisten, developers, architecten en consultants.
Inhoud
In de eerste twee dagen komt Virtualization aan de orde. Deze twee dagen worden afgesloten met een examen. Bij voldoende resultaat krijgt de deelnemer het certificaat Virtualization-Ready Professional™. De volgende twee dagen wordt aan Cloud Computing besteed. aan het einde van deze twee dagen wordt het tweede examen afgelegd, waarmee de deelnemer het certificaat Cloud-Ready Professional™ kan behalen. De vijfde dag wordt nader ingezoomd op governance.
De volgende onderwerpen komen aan de orde:
Werkvorm
De opleiding bestaat uit uitleg en presentaties afgewisseld met opdrachten, brainstormsessies en quizzen. Aan de hand van een praktijkcase wordt vanuit verschillende perspectieven aan diverse opgaven gewerkt. Verder wordt de link gelegd met situaties uit het dagelijks leven van de deelnemers.
Traject
In de Cloud Computing and Virtualization Boot Camp worden twee examens afgenomen. Bij goed gevolg krijgt de deelnemer na afloop de internationaal erkende certificaten Virtualization-Ready Professional™ en Cloud-Ready Professional™ uitgereikt.
Ingangsniveau
Voor deze bootcamp is geen specifieke voorkennis vereist.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Capgemini Academy. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Virtualisatie
Capgemini Academy
€ 2.995,- | 5 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven