- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 1.150,-
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 0
- Meer informatie:
- http://academy.capgemini.nl/ople…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Testvaardigheden in de Praktijk bij Capgemini Academy gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
U bent al op de hoogte van de diverse testtechnieken en heeft bij voorkeur al een testtraject doorlopen of zit daar midden in. U wilt zich verder professionaliseren in het testvak om als succesvolle tester te opereren. Daarin is uw volgende stap de activiteiten rondom test- analyse. Onder analyse wordt hier verstaan de activiteiten in het vóór- en natraject met als doel de voorwaarden te scheppen voor een succesvolle testuitvoering en verwerking van de resultaten. De opleiding Testvaardigheden in de praktijk richt zich op de bekwaamheden die nodig zijn om deze test- analyse professioneel uit te voeren. De testmethode TMap® Next vormt de basis voor deze opleiding en is aangevuld met additionele technieken. Uw opleider is een van onze gecertificeerde coaches, die tevens ruime praktijkervaring in testen bezitten.
Deze opleiding is geschikt voor professionals die zich vanuit hun eerste testproject verder willen bekwamen in het testvak. De opleiding is bedoeld voor de juniore tester met kennis en vaardigheden op het gebied van testuitvoering die een volgende stap in het testvak gaat zetten en met test analyse in aanraking komt of gaat komen.
Van de deelnemers wordt verwacht dat zij beschikken over kennis op het gebied van test(ontwerp)technieken en de TMap® Next essenties. Al werkzaam zijn als tester binnen een testtraject is een pré.
Na afloop van de opleiding bent u in staat om: de testbasis en requirements te beoordelen op testbaarheid en voorstellen ter verbetering van de testbasis te geven. invulling van een deel van de teststrategie (keuze van testontwerptechnieken en diepgang). (deels) invulling te geven aan onderdelen van het detailtestplan zoals (product)risico’s, organisatie, testprodukten en omgevingen. het bevindingenproces te benoemen en activiteiten op gebied van vastlegging en rapportage uit te voeren.
De volgende onderwerpen komen aan de orde: fasering testproces TMap® Next testbaarheid van uitgangsdocumentatie SMART requirements kwaliteitsmodellen organisatie, procedures en communicatie testomgeving en testdata testtooling bevindingenproces
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Capgemini Academy. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Software Testing
Capgemini Academy
€ 1.150,- | 2 dagen
ISES (Schouten & Nelis…
€ 1.055,-
D-ICT Solutions
€ 1.200,- | 3 dagen |
IT Management Group
€ 800,- | 2 dagen |
IDee-ict
€ 995,- | 2 dagen
CLS Computertrainingen
€ 1.295,- | 75 dagen
IT Management Group
€ 1.200,- | 3 dagen |
Pink Elephant
€ 1.200,- | 3 dagen
CLS Computertrainingen
€ 1.525,- | 3 dagen
IDee-ict
€ 1.395,- | 3 dagen
Learnit Training
€ 950,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven