Voorheen Eduhub

Criminaliteitspreventie in het wegtransport

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
15
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze opleiding?

Heeft u de opleiding Criminaliteitspreventie in het wegtransport bij De Chauffeursacademie gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Leeuwarden, Leiden, Zwolle, 's-Hertogenbosch, Tilburg, Eindhoven, Utrecht, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Alkmaar, Enschede, Dordrecht, Haarlem, Westland

Beschrijving

Inleiding:

Voor Nederland is het vervoer over de weg verreweg de belangrijkste wijze om goederen te verplaatsen. Dit geldt niet alleen voor de binnenlandse markt, want Nederland bezet

door zijn gunstige geografische ligging ook in het internationale wegtransport een

vooraanstaande positie.

Op basis van het feit dat Nederland wat betreft het vervoerde gewicht in Europa het

grootste marktaandeel heeft in het wegtransportvervoer, lijkt het logisch

aan te nemen dat de Nederlandse transportsector in Europees verband relatief vaak het slachtoffer wordt van diefstal.

Daar komt nog eens bij dat Nederlandse vervoerders relatief de meest hoogwaardige goederen vervoeren en daarmee ook met de meest kostbare ladingen rondrijden. Verschillende vormen van criminaliteit kunnen op verschillende momenten in de logistieke keten plaatsvinden. Jaarlijks wordt er voor ongeveer 500 miljoen euro aan lading gestolen. Grote schade dus voor de industrie en de verzekeraars.

Hierbij tellen wij nog niet eens de schade die de transportwereld lijdt door het niet kunnen nakomen van een tijdige aflevering van de goederen en de imagoschade.

Doelgroep:

Chauffeurs, transportplanners, eigen rijders, expediteurs en ondernemers.

Doelstelling:

De deelnemers krijgen inzicht en kennis ten aanzien van ladingdiefstal, voertuigdiefstal en diefstal van brandstof en welke effecten dit heeft op de bedrijfsvoering.

De deelnemer kan de AVC/CMR bepalingen benoemen ten aanzien van de diverse soorten van diefstal.

Samen met de cursisten wordt een veiligheidsprotocol samengesteld.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Magazijnmanagement

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help