Voorheen Eduhub

Breinkennis Voor Managers | Verandermanagement In-company Kennismakingssessie

Locatie:
In-company / Maatwerk
Kosten:
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze workshop?

Heeft u de workshop Breinkennis Voor Managers | Verandermanagement In-company Kennismakingssessie bij Colhorn Group gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
Eén tot enkele uren
Soort locatie:
In-company / Maatwerk
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:

Gratis onder voorwaarden

Beschrijving

Leer wat (verander)managers hebben aan kennis van ons brein. Reserveer vrijblijvend een gratis in-company workshop of presentatie op onze website. Lees de voorwaarden.

Voor wie? Speciaal voor managers en professionals die sneller en makkelijker veranderingen willen doorvoeren

Verandert er veel in je bedrijf? En ben je als bestuurder, afdelingsmanager of teamleider verantwoordelijk voor veranderingen in je organisatie? Of werk je als professional en moet je zonder hiërarchische sterren en strepen mensen meekrijgen bij organisatieverandering?

En ben je benieuwd hoe dat sneller en makkelijker kan? Dan is Breinkennis Voor Managers interessant voor je. De in-company Breinkennis Voor Managers-sessies zijn bedoeld als kennismaking met verandermanagement nieuwe stijl voor bestuurders, managers, teamleiders en professionals in leidende en uitdagende rollen.

Wat leer je? Je leert hoe de nieuwste inzichten uit de hersenwetenschap je vooruit helpen op het werk

Je leert kennismaken met een aantal basisprincipes van hoe ons brein eigenlijk werkt. En da's belangrijk, want prof. Dick Swaab schreef het al: wij zijn ons brein.

Wat zijn de belangrijkste onderdelen van ons brein? Wat zijn de belangrijkste processen, die zich bij ons tussen de oren afspelen? Dat zal je trouwens verbazen. Wat kun je met je prefrontale cortex? Wat doet je amygdala met je? Wat zijn spiegelneuronen? Wat is breinplasticiteit en wat heeft dat te maken met organisatieverandering?

Kunnen hersenen zich ontwikkelen of ligt alles vanaf je twintigste voor altijd vast? Hebben mannen en vrouwen een verschillend brein? Is creativiteit aangeboren of aangeleerd? En leiderschap? En hoe zit het met IQ en EQ?

Je leert iets over de rol van ons brein bij gedragsverandering. Want zonder gedragsverandering geen organisatieverandering. Je leert iets over hoe je handig kunt inspelen op hoe het bij mensen tussen de oren werkt, als je iets wil veranderen in je organisatie.

Heel praktisch betekent dat, dat we je leren continu drie vragen te stellen:

  • Is er voldoende duidelijkheid over de richting van de verandering? Weerstand tegen verandering komt vaak voort uit gebrek aan duidelijkheid. Hier gaat het om de rationele deel van het brein.
  • Is er voldoende energie om de verandering vol te houden? Gebrek aan initiatief bij verandering komt vaak voort uit verandermoeheid. Hier gaat het om het emotionele deel van het brein.
  • Maken de omstandigheden de verandering mogelijk? Bereidheid tot veranderen zit tussen de oren, maar wordt sterk beïnvloed door de situatie. Hier gaat het om het basisproces in het brein van waarnemen, beoordelen en reageren.

Zo leer je iets over hoe je in jouw bedrijf:

  • op een handige manier een gevoel van urgentie kunt creëren
  • vlot een leidende coalitie kunt vormen voor je verandering
  • visie en strategie voor de verandering op een slimme manier kunt formuleren en communiceren
  • mensen echt kunt empoweren voor de verandering en draagvlak kunt creëren
  • succesvol korte-termijnsuccessen kunt boeken
  • de verandering stevig kunt consolideren in de cultuur van je bedrijf en
  • zelf het inspirerende voorbeeld kunt zijn.

Wat moet je doen? Neem nu actie en meld je aan op onze website

Plan samen met ons een presentatie voor een grote groep of een workshop voor een kleine groep geïnteresseerde collega's. Bijvoorbeeld als onderdeel van een bestaand lezingenprogramma in jouw bedrijf. Of gewoon als speciaal onderwerp voor geïnteresseerden. Jij nodigt je collega's uit en zorgt voor een zaal bij jou op kantoor, wij verzorgen de presentatie of workshop. Dat is de deal!

Voorwaarden - Deze actie is speciaal gericht op bedrijven, die tenminste 100 medewerkers in dienst hebben. Een organisatie die aan de voorwaarden voldoet komt in aanmerking voor maximaal één gratis sessie. Deze actie is tijdelijk van aard. Acceptatie voor deelname is ter finale beoordeling van Colhorn Group.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Algemeen management

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help