- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 285,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 10
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Digitaal Publiceren Introductie bij Competence Factory gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
De Cursus Digitaal Publiceren Introductie biedt in 1 dag een compleet overzicht van alle vormen van het digitale uitgeven, bijvoorbeeld op de iPad en andere tablets of via ePubs.
De diverse oplossingen, zoals de Adobe Digital Publishing Suite en InDesign CS 5.5 worden (kort) besproken, welke vormen van digitaal publiceren het best aansluiten bij je werk en/of bedrijf en er worden uiteraard ook individuele vragen behandeld. Ook wordt er aan de hand van diverse voorbeelden het specifieke vormgeven en opmaken van publicaties voor tablets behandeld.
Met de komst van de iPad is het digitaal publiceren in een stroomversnelling gekomen. In welke (nieuwe) vormen kan je een boek, krant, verhaal, magazine, artikel, bericht, beeld, video of beleving gieten? Hoe werken ze, hoe maak je ze, hoe worden ze verspreid, en hoe verdien je er geld mee?
Wat komt er aan bod tijdens de Cursus Digitaal Publiceren introductie?Doelgroep
Deze Cursus Digitaal Publiceren Introductie is geschikt voor iedereen die de mogelijkheden van digitale publicaties, uitgeven, vormgeven of publiceren onderzoekt, zoals uitgevers, dtp-ers, vormgevers, marketeers, web-ontwikkelaars, redacteuren en media-professionals. Het doel van deze cursus is een goede oriëntatie te bieden over de vele mogelijkheden en valkuilen van digitaal publiceren. Na deze dag kan je een weloverwogen keuze maken via welke weg(en) je digitaal gaat publiceren.
Software
Tijdens deze training komen (o.a.) de tablet-publishing mogelijkheden binnen Adobe InDesign CS 5.5 (met Folio Builder en de Digital Publishing Suite) kort aan bod. Hiermee worden bekende digitale magazines zoals Wired, The New Yorker, Time en Veronica Magazine maar ook steeds meer kleinschaligere uitgaven gemaakt en verspreid.
Vervolg
De Cursus Digitaal Publiceren Introductie is onderdeel van de Leergang Adobe Tablet Publishing. Daarin doorloop je het complete traject van het maken en publiceren van een interactieve uitgave op de iPad en andere tablets met de Adobe Digital Publishing Suite
Aansluitend op de Cursus Digitaal Publiceren Introductie biedt Competence Factory diverse echte 'hands-on' trainingen aan, die perfect aansluiten. Te denken valt hierbij bijvoorbeeld aan:
Adobe InDesign CS 5.5 en Folio Builder Adobe InDesign; ePubs maken
Adobe InDesign Interaction
Om deze Cursus Digitaal Publiceren Introductie te kunnen volgen is ervaring met publiceren in de printmedia of affiniteit met grafimedia voldoende. Voor het volgen van deze training als onderdeel van de Leergang Adobe Tablet Publishing is een gedegen basiskennis van Adobe InDesign noodzakelijk
Let op. Wij publiceren bij Springest onze 'vanaf' prijzen. Competence Factory hanteert een zogenaamde 'variable pricing' strategie die u ook van de luchtvaart gewend bent. Door een betere bezettingsgraad zijn onze prijzen gemiddeld voor onze cursisten lager.
Trainingsprijzen variëren afhankelijk van kortingsvorm (last minit, KVGO, ZZP korting 20 %) en of bundelkorting tot 40%.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Competence Factory . U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Desktop Publishing (DTP)
Competence Factory
€ 285,- | 1 dag
MediaCollege
€ 5.349,- | 70 dagen
MediaCollege
€ 385,- | 4 dagen
Twice
€ 630,- | 2 dagen
Compu'Train B.V.
€ 630,- | 2 dagen
Twice
€ 730,- | 2 dagen
Learnit Training
€ 1.005,- | 3 dagen |
Compu'Train B.V.
€ 730,- | 2 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 630,- | 2 dagen
Learnit Training
€ 1.005,- | 3 dagen
MediaCollege
€ 795,- | 8 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven