Voorheen Eduhub

Digitale Fotografie basis

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Digitale Fotografie basis bij Competence Factory gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest zal € 1 doneren aan Stichting Edukans als dank voor uw ervaring.

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
De training duurt 1 week, verspreid over 2 dagen
Afronding:
Certificaat van deelname
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Utrecht, Rotterdam, Amsterdam
Prijsinformatie:
 
Wij hanteren geen arrangementskosten. De prijs is inclusief lunch en eventuele lesboeken.

In de Cursus Digitale Fotografie Basis leer je in twee dagen de basis van het fotograferen met een digitale (spiegelreflex)camera. De verschillende aspecten van de digitale fotografie worden op een rij gezet. Hoe kan je optimaal gebruik maken van de mogelijkheden van digitale camera’s en hoe kan je zo snel mogelijk er in de praktijk mee aan de slag?

De digitale fotografie heeft zeker de laatste jaren een enorme vlucht genomen. Digitale spiegelreflexcamera’s zijn allang niet meer aan een selecte groep fotografen voorbehouden. De camera’s zijn ook zeer geavanceerd en dragen bij aan betere foto’s. De Cursus Digitale Fotografie Basis biedt praktische handvatten bij het maken van foto’s v…

Lees de complete beschrijving

Beschrijving

In de Cursus Digitale Fotografie Basis leer je in twee dagen de basis van het fotograferen met een digitale (spiegelreflex)camera. De verschillende aspecten van de digitale fotografie worden op een rij gezet. Hoe kan je optimaal gebruik maken van de mogelijkheden van digitale camera’s en hoe kan je zo snel mogelijk er in de praktijk mee aan de slag?

De digitale fotografie heeft zeker de laatste jaren een enorme vlucht genomen. Digitale spiegelreflexcamera’s zijn allang niet meer aan een selecte groep fotografen voorbehouden. De camera’s zijn ook zeer geavanceerd en dragen bij aan betere foto’s. De Cursus Digitale Fotografie Basis biedt praktische handvatten bij het maken van foto’s voor websites, printmedia en diverse andere toepassingen.

Wat leer je tijdens deze Cursus Digitale Fotografie Basis?

  • De werking van digitale camera’s
  • De mogelijkheden van de diverse digitale camera’s
  • Het maken van betere foto’s
  • Belichting en gebruik van licht
  • Basis Colormanagement
  • Resoluties en opslagformaten
  • Basis beeldbewerking in Photoshop
  • Zelf in de praktijk fotograferen
  • Bespreken van de gemaakte foto’s

Doelgroep

De Cursus Digitale Fotografie Basis is geschikt voor iedereen die een goede basiskennis op het gebied van digitale fotografie wil opdoen voor bijvoorbeeld werk-doeleinden, zoals webredacteuren, webdesigners, marketeers, vormgevers en dtp-ers. Ook voor mensen die kennis over digitale fotografie willen opdoen voor prive-gebruik is deze basiscursus uitermate geschikt.

Vervolg

Competence Factory biedt diverse trainingen en cursussen aan die goede aansluiting bieden op deze Cursus Digitale Fotografie Basis. Hierbij valt bijvoorbeeld te denken aan;

Benodigde voorkennis

Voor deze training is geen specifieke voorkennis noodzakelijk. Affiniteit met (digitale) fotografie en / of  Adobe Photoshop is een pré.
Let op! U dient in het bezit te zijn van een camera en deze mee te nemen naar de training.

Beter & bewuster fotograferen met de digitale spiegelreflexcamera 2e editie
In dit boek gaan we met de katernen FUNDAMENT, VERDIEPING, PRAKTIJK en INSPIRATIE in op alle facetten van (digitale) fotografie en wordt met inspirerende foto’s en duidelijke illustraties een poging gedaan om uw motivatie en creativiteit te prikkelen. Zo bent u snel bekend met stopjes en trapjes, met RAW en kleurbeheer en met macro en portret. We sluiten af met adembenemende portfolio’s van Jasper Doest en prof. mr. Pieter van Vollenhoven en enkele leuke fotoreportages.

Let op. Wij publiceren bij Springest onze 'vanaf' prijzen. Competence Factory hanteert een zogenaamde 'variable pricing' strategie die u ook van de luchtvaart gewend bent. Door een betere bezettingsgraad zijn onze prijzen gemiddeld voor onze cursisten lager.

Trainingsprijzen variëren afhankelijk van kortingsvorm (last minit, KVGO, ZZP korting 20 %) en of bundelkorting tot 40%.

 

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ik heb deze training afgerond in:

Zeer slecht Uitmuntend

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • N.V.T.
Algemeen

Wat is uw algemene indruk van de training?

Locatie:

De lesruimte, bereikbaarheid, lunch en andere voorzieningen.

Trainers:

Hoe vond u de kennis en het gedrag van de trainers?

Inhoud:

De diepte, breedte en het niveau van de lesstof.

Organisatie:

Het lesmateriaal, de inschrijfprocedure en andere praktische zaken.

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Competence Factory . U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 23.833 trainingen en opleidingen in (Digitale) Fotografie

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help