Voorheen Eduhub

Interaction Design, Web Usability

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

8,2 (2 ervaringen)

8 S.A. Kleinlangevelsloo
“Leuke training. Veel informatie, lekker tempo en leuk in groepjes samengewerkt. Goede theoretische bagage opgedaan voor mijn dagelijkse werkzaamheden.”

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
De training duurt 1 week, verspreid over 2 dagen
Afronding:
Certificaat van deelname
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Utrecht, Rotterdam, Amsterdam
Prijsinformatie:
 
Wij hanteren geen arrangementskosten. De prijs is inclusief lunch en eventuele lesboeken.

Beschrijving

Met de Cursus Interaction Design – Web Usabiltiy kan je door de juiste interactie de logica van jouw ontwerp maximaal laten overkomen bij de gebruikers. Alle nodige kennis Interaction Design, met de nadruk op web usability, komt in slechts twee dagen aan bod. Een goede start voor iedereen die direct als interaction designer aan de slag wil in de praktijk.

Het aanbrengen van structuur, navigatiemodellen en gebruiksgemak komt aan de orde, net als de psychologische aspecten, design en techniek van Interaction Design. De nadruk tijdens de Cursus Interaction Design – Web Usability ligt op het ontwerpen voor websites. Er wordt wel regelmatig een vergelijking gemaakt met web-applicaties.  

Wat komt aan bod tijdens de Cursus Interaction Design-Web Usability?

 

  • Het goed opstellen van de vereisten.
  • De mogelijkheden om gebruikers in kaart te brengen.
  • Het onderzoeken van het werk van de gebruiker.
  • Het effectief analyseren van bestaande gebruikers interfaces.
  • Het opnemen van eisen in de uiteindelijke planning.
  • Concept ontwerp en prototyping
  • Ontwerprichtlijnen interpreteren
  • Het hanteren van het psychologische model van interactief ontwerpen
  • Welke interactie stijlen en middelen kan je toepassen?
  • Uit welke componenten een grafisch gebruikers interface is opgebouwd
  • Welke uitgangspunten we kunnen hanteren bij het ontwerpen
  • Het evalueren van het Interaction Design proces

 
Doelgroep

De Cursus Interaction Design – Web Usability is geschikt voor iedereen die meteen een goede basiskennis wil opdoen op het gebied van Interaction Design, zoals grafisch vormgevers, webdesigners, dtp-ers en marketeers. Het doel van deze training is het direct in de praktijk aan de slag kunnen met Interaction Design.

Vervolg

Aansluitend op de Cursus Interaction Design – Web Usability biedt Competence Factory diverse trainingen aan die perfect aansluiten. Te denken valt hierbij bijvoorbeeld aan:

  • Interaction Design voor Mobile Devices
  • Web Interface Ontwerp in de praktijk
  • Leergang iPhone Developer / Designer

 

 

Benodigde voorkennis

Je hebt geen specifieke voorkennis nodig om deze cursus te kunnen volgen, maar dient wél te beschikken over een redelijke algemene computerervaring hebben op een Mac of Windows PC. Daarnaast is het hebben van een affiniteit met webdesign, vormgeving en internet wenselijk.

Let op. Wij publiceren bij Springest onze 'vanaf' prijzen. Competence Factory hanteert een zogenaamde 'variable pricing' strategie die u ook van de luchtvaart gewend bent. Door een betere bezettingsgraad zijn onze prijzen gemiddeld voor onze cursisten lager.

Trainingsprijzen variëren afhankelijk van kortingsvorm (last minit, KVGO, ZZP korting 20 %) en of bundelkorting tot 40%.

 

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor Interaction Design, Web Usability

8,2 Gebaseerd op 2 ervaringen Deel je ervaring

 

S.A. Kleinlangevelsloo | Beoordeling: 8 | 30-03-09

“Leuke training. Veel informatie, lekker tempo en leuk in groepjes samengewerkt. Goede theoretische bagage opgedaan voor mijn dagelijkse werkzaamheden.”

Marnix | Beoordeling: 8 | 30-03-09

“Indrukwekkend snelle manier om bij te blijven. De basics in theorie, leuke voorbeelden, pittige huiswerkopdrachten, goede sfeer. Zeker geen MBO. ik raad toch zeker HBO met enige jaren werkervaring aan. ”

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Competence Factory . U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Interaction design

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help