- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 2.325,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 5 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
- Meer informatie:
- http://www.computrain.nl/opleidi…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Object Oriented Analysis and Design using UML bij Compu'Train B.V. gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
In deze training leert u objectgeoriënteerde denkwijzen en technieken toe te passen om een softwaresysteem te analyseren, te ontwerpen en te modelleren als een bundeling van samenwerkende objecten. Het modelleren steunt hierbij op de principes van Agile Modeling.
Deze populaire training is voor ontwikkelaars en architecten die objectgeoriënteerde analyse en designtechnieken in combinatie met UML willen leren.
Voor deelname aan deze training is kennis van de basisprincipes van objectoriëntatie en ervaring in objectgeoriënteerde softwareontwikkeling vereist.
Deze brede softwaredevelopment-training leert u de objectgeoriënteerde denkwijze en technieken te gebruiken. De theorie wordt door de ervaren trainer van Compu'Train steeds gekoppeld aan de praktijk.
De UML-taal zal als een rode draad door de training lopen. De training heeft als startpunt de eisen van een systeem. Die eisen worden beschreven met use cases (beschrijvingen van het gedrag van een systeem). Daarna zal aan de orde komen hoe in een domain model (een conceptueel model) de verschillende objecten worden onderscheiden, wat hun eigenschappen en relatie zijn en welke informatie ze uitwisselen.
Ook leert u hoe u verantwoordelijkheden aan objecten kunt toekennen, hoe u verantwoordelijkheden vertaalt en hun volgorde zichtbaar maakt door middel van communicatiediagrammen. Zowel statische als dynamische aspecten komen hierbij aan bod. Er wordt aandacht besteed aan de vertaling van de analyse van het systeem naar een Design Class Model en de mapping naar code. Ten slotte komen aspecten van architectural design aan bod en worden component- en deployment-diagrammen besproken.
Gedurende de training wordt Enterprise Architect-software gebruikt als tool om UML-diagrammen in te maken.
Compu'Train gebruikt het meest actuele studiemateriaal. Daarnaast beschikt u over een moderne online leeromgeving, e-Connect.
Na afloop van de training krijgt u van Compu'Train het officiële certificaat 'Object Oriented Analysis and Design Using UML'.
5 dagen. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Compu'Train B.V.. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Unified Modeling Language (UML)
Compu'Train B.V.
€ 2.325,- | 5 dagen
Twice
€ 2.325,- | 5 dagen
ISES (Schouten & Nelis…
€ 1.795,-
Twice
€ 1.245,- | 3 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.325,- | 5 dagen
Capgemini Academy
€ 1.150,- | 2 dagen
Twice
€ 1.860,- | 4 dagen
ISES (Schouten & Nelis…
€ 495,-
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.245,- | 3 dagen
Capgemini Academy
€ 4.075,- | 7 dagen
Info Support
€ 2.975,- | 50 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven