- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.825,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 5 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
- Meer informatie:
- http://www.computrain.nl/opleidi…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Programming in C++ bij Compu'Train B.V. gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Wilt u zich na het volgen van de training Programming in C verder ontwikkelen als C++-programmeur? Dan is deze intensieve, praktijkgerichte training een prima keuze. In 5 intensieve trainingsdagen maakt u kennis met alle aspecten van het programmeren in C++. Aan het einde van de training heeft u een breed en diepgaand inzicht in de mogelijkheden van C++, heeft u alle theoretische concepten zelf in de praktijk gebracht en bent u professioneel C++-programmeur.
Deze training is bestemd voor degenen die na het volgen van de training Programmeren in C verder willen in het ontwikkelen van programmatuur in C++.
Voor het succesvol afronden van deze training zijn kennis van de basisconcepten van programmeren in C en ruime ervaring in het programmeren in C een vereiste. U moet bekend zijn met onderwerpen als dynamic memory allocation, pointers, structures en de standaard C-bibliotheek.
In een afwisselend programma van 5 dagen leert u de verschillen tussen C en C++. U doet op een gedegen en efficiënte manier kennis op over onder meer function overloading, references en namespaces. De theorie wordt daarbij gekoppeld aan praktijksituaties. Belangrijke features van de standard C++ library, zoals de string class, streams en de basis van de STL, worden door de ervaren software development-trainer behandeld.
Centraal in de training staan het C++ class-concept en de C++-implementatie van objectgeoriënteerde principes als abstraction, encapsulation, inheritance en polymorphisme. Verder komen dynamische geheugenallocatie, overloading van operatoren, dynamic binding, virtual functions, multiple inheritance en templates aan orde. Ten slotte is er aandacht voor de manier waarop exception handling in C++ plaatsvindt.
Compu'Train gebruikt het meest actuele studiemateriaal. Daarnaast beschikt u over een moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de training nodig heeft en aanvullende informatie. Daarnaast kunt u makkelijk communiceren met de overige deelnemers.
Na afloop van de training ontvangt u het officiële certificaat 'Programmeren in C++' van Compu'Train.
5 dagen. De trainingsdagen duren van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Compu'Train B.V.. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Programmeren (algemeen)
Compu'Train B.V.
€ 1.825,- | 5 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven