- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 315,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 12
- Meer informatie:
- http://www.computrain.nl/opleidi…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de cursus Wat is nieuw in Outlook 2010 bij Compu'Train B.V. gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Wat is er nieuw aan de nieuwe versie van de meest gebruikte personal information manager en e-mailcliënt ter wereld? Dat is het onderwerp van deze 1-daagse intensieve training.En dat udankiest voor Compu'Train als uw trainingspartner is meer dan logisch. Microsoft Gold Partner Compu'Train isimmersde grootste Microsoft-trainer van Nederland.
Compu'Train bezit de officiële Microsoft Gold Learning Competency. U bent verzekerd van de beste Outlook-training die er is.
Outlook-gebruikers van eerdere versies van dit programma, die alle onderwerpen die in de Basis-, Advanced- en Expert-trainingen behandeld worden, grotendeels beheersen en nieuwsgierig zijn naar de mogelijkheden van Outlook 2010. Deze training is niet geschikt voor gebruikers op basisniveau of beginners.
Om deze training met succes te volgen, is ruime werkervaring vereist met eerdere versies van Outlook.
Tijdens deze training maakt u kennis met de vernieuwde vormgeving en geavanceerde functies voor indelen van e-mail, zoeken en agendamogelijkheden van Outlook 2010. U leert de nieuwe interface kennen en leert hoe u Outlook-items gemakkelijker beheert.
Compu'Train gebruikt het meest actuele materiaal. Daarnaast beschikt u over een zeer moderne online leeromgeving, e-Connect. Deze omgeving bevat alle informatie die u voor de opleiding nodig heeft, plus aanvullende informatie. Daarnaast kunt u makkelijk communiceren met de overige deelnemers.
Na afloop van deze training ontvangt u het officiële certificaat 'Wat is nieuw in Outlook 2010' van Compu'Train.
1 dag. De trainingsdag duurt van 09.30 uur tot 16.30 uur.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Compu'Train B.V.. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Microsoft Outlook
Compu'Train B.V.
€ 315,- | 1 dag
Twice
€ 315,- | 1 dag
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.095,- | 3 dagen
Twice
€ 315,- | 1 dag
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.075,- | 5 dagen
Twice
€ 315,- | 1 dag
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.075,- | 5 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.325,- | 5 dagen
NCOI Opleidingsgroep
€ 2.075,- | 5 dagen
Twice
€ 133,- | 1 dag
Twice
€ 315,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven