- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 495,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 10
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training.
Je kunt een in-company aanvraag doen, of alternatieven bekijken
we moeten zorgen dat we morgen niet van gisteren zijn®
Heb je de training Offertes maken en opvolgen gevolgd bij Contourium? Help anderen door je ervaring te delen op Springest!
Springest doneert € 1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring.
Deze training is bestemd voor verkopers/accountmanagers maar ook voor alle medewerkers die direct betrokken zijn bij het samenstellen van offertes en/of deze moeten nabellen.
De tijd dat uitsluitend verkopers communiceren met relaties ligt inmiddels ver achter ons. Iedere medewerker verkoopt, direct of indirect, zijn of haar organisatie! Relatiegericht omgaan met suspects, prospects en klanten vereist dus persoonlijke effectiviteit van iedere betrokken medewerker! Aanpassing aan de klant, het signaleren van wensen en behoeften en het kunnen inspelen op elke individuele situatie zijn dan ook de onmiskenbare vaardigheden die alle medewerkers zullen moeten beheersen en blijven oefen…
we moeten zorgen dat we morgen niet van gisteren zijn®
Deze training is bestemd voor verkopers/accountmanagers maar ook voor alle medewerkers die direct betrokken zijn bij het samenstellen van offertes en/of deze moeten nabellen.
De tijd dat uitsluitend verkopers communiceren met relaties ligt inmiddels ver achter ons. Iedere medewerker verkoopt, direct of indirect, zijn of haar organisatie! Relatiegericht omgaan met suspects, prospects en klanten vereist dus persoonlijke effectiviteit van iedere betrokken medewerker! Aanpassing aan de klant, het signaleren van wensen en behoeften en het kunnen inspelen op elke individuele situatie zijn dan ook de onmiskenbare vaardigheden die alle medewerkers zullen moeten beheersen en blijven oefenen. Persoonlijke en menselijke communicatie staan centraal in het gehele commerciële proces, om uiteindelijk de commerciële slagkracht van elke organisatie te verhogen.
Onderwerpen in het trainingsprogramma
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.
Deel je ervaring en help anderen kiezen. Als dank voor de moeite doneren wij € 1,- aan Stichting Edukans.
Op Springest vind je 30.912 trainingen en opleidingen, bekijk de top 10 gerelateerd aan Offertes schrijven:
€ 375,- | 1 dag | MKB Cursus & Trai...
€ 779,- | 2 dagen | ExplainiT
€ 550,- | 1 dag | VMR Commerciële G...
€ 550,- | 1 dag | VMR Training en C...
€ 1.325,- | 1 dag | Ace! Management P...
€ 1.325,- | 1 dag | Ace! Management P...
In-company / Maatwerk | IMK Opleidingen BV
€ 975,- | 2 dagen | LVE | Loo van Eck...
€ 1.125,- | 3 dagen | 9 | Learnit Training
Abonneer je op onze nieuwsbrief voor persoonlijke ontwikkeling en ontvang maandelijks een update met artikelen, tests en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven