- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 325,- inclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 10
- Startdatum en plaats
- 31 juli 2012, Monnickendam
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de workshop Het geheim van een goede cover-Summerschool bij [De Redactie] Trainingen en opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Achtergrond
De cover is de belangrijkste pagina van het tijdschrift. In het winkelschap vechten tijdschriften om aandacht. En alleen écht goede covers weten temidden van het enorme aanbod nog de aandacht van de snel langs razende lezer te trekken. De aandacht trekken is één, verleiden tot kopen en lezen is twee. Covers maken is een vak apart! Leer over prikkelende coverteksten, intrigerend beeld, de samenhang tussen beeld en tekst, de cover als afspiegeling van de inhoud, de cover en haar positie ten opzichte van de concurrentie. Een praktische cursus aan de hand van voorbeelden van heel goede tot heel slechte covers. Met veel ruimte voor uw eigen vragen. De cursus wordt gegeven door Margot Veerman. Als hoofdredacteur van verschillende grote publiekstijdschriften heeft zij honderden covers (de meeste succesvol, sommige een leerzame misser) gemaakt en begeleid.
Het is ook mogelijk om onze cursussen en workshops als incompany training te boeken.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Vormgeving
[De Redactie] Trainingen en opleidingen
€ 325,- | 1 dag
IT-University
€ 2.195,- | 5 dagen
IT-University
€ 1.995,- | 3 dagen
Media Academie
€ 8.750,- | 36 dagen
Boertiengroep
€ 1.125,- | 2 dagen
Organizing Works B.V.
€ 1.995,- | 3 dagen |
IT-University
€ 2.245,- | 5 dagen
IT-University
€ 2.245,- | 5 dagen
IT-University
€ 2.245,- | 5 dagen
Selma Foeken - trainin…
€ 1.997,- | 5 dagen |
Van Harte & Lingsma
€ 1.785,- | 4 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven