Voorheen Eduhub

Kopstudie digitale techniek

Locatie:
Thuisstudie
Niveau:
Kosten:
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze opleiding?

Heeft u de opleiding Kopstudie digitale techniek bij Dirksen Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Looptijd:
23 maanden bij een studietempo van 6-8 uur per week.
Afronding:
Examen
Soort locatie:
Thuisstudie

Beschrijving

Digitale elektronische schakelingen liggen aan de basis van computers, microcontrollers en andere toepassingen van de elektronica. Kennis van digitale techniek is dan ook onmisbaar voor medewerkers die werken aan elektronische apparatuur. In deze kopstudie raakt u vertrouwd met de basisschakelingen van de digitale elektronica, waarna u leert hoe u complexe digitale systemen kunt ontwerpen. We gaan er daarbij van uit dat u nog onbekend bent met digitale schakelingen.

Voor wie?Wilt u digitale elektronische schakelingen ontwerpen, maar ook meer complexe digitale systemen (bijvoorbeeld met microcontrollers), dan is de Kopstudie digitale techniek iets voor u! VoorkennisEnige basiskennis van de elektriciteitsleer, bijvoorbeeld via de cursus Basis elektronicus deel A.

ProgrammaDe Kopstudie digitale techniek bevat de volgende modules:
- Digitale elektronica 
- Ontwerpen van digitale systemen
In de module Digitale elektronica wordt de basis gelegd van digitale schakelingen. Hierin leert u over binaire getallen en codes, poortschakelingen, geheugenschakelingen, digitale IC's, tellers, registers, D/A- en A/D-omzetters, Booleaanse algebra, wetten en functies, wetten van De Morgan en het vereenvoudigen van digitale schakelingen. Vervolgens leert u in de module Ontwerpen van digitale systemen hoe u succesvol systemen kunt ontwerpen volgens een duidelijke ontwerpmethodiek. U werkt hierbij met VHDL, een programmeertaal waarmee digitale geïntegreerde schakelingen en programmerbare logica wordt geschreven, gemodelleerd, gesimuleerd en getest. Extra's De bij deze cursus vereiste software EASE is bij het cursusmateriaal inbegrepen. U ontvangt een licentie voor drie maanden. Daarnaast raden wij u aan om ook de software MultiSim te bestellen, waarmee u digitale schakelingen kunt opbouwen op uw pc en de werking hiervan kunt simuleren. Daarbij maakt u gebruik van een scala aan digitale meetapparatuur. StudievormZelfstudie met begeleiding via DirksenPlaza. Een aantal praktijkopdrachten voert u thuis uit, waarbij een docent u via e-mail begeleidt. AanvangGehele jaar. Vrijstellingen Voor de reeds gevolgde en met voldoende resultaat geëxamineerde modules kunt u vrijstellingen aanvragen. Neem hiervoor gerust contact met ons op via telefoonnummer 026 – 3 544 644 of voorlichting@dirksen.nl. ExamenBeide modules worden afgesloten met een examen. Als u hiervoor slaagt, ontvangt u het diploma Kopstudie digitale techniek.

KostenTotale kopstudie: € 785,- (of 5 termijnen van € 173,-)
Totaal examens: € 285,- (onder voorbehoud)

Cursuskalender
Dirksen Opleidingen heeft weer tal van interessante trainingen binnen de technische ICT en telecommunicatie gepland. Welke dit zijn en wanneer ze starten, ziet u in onze cursuskalender:
http://www.dirksen.nl/asp/Planning.asp

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Dirksen Opleidingen. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Elektrotechniek

  • Kopstudie digitale… (Huidige training)

    Dirksen Opleidingen

    € 785,- | Thuisstudie

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help