- Niveau:
- HBO+
- Kosten:
- € 995,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Financieel Management voor non-financials I - Financial Accounting bij DNA Management gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Waarom deelnemen aan deze training?
Deze training is een kennismaking met de moderne uitgangspunten van financiële informatie. Daarbij is het van belang de financiële informatie uit een jaarrekening te kunnen begrijpen en interpreteren. In besprekingen daarover moeten de juiste vragen kunnen worden gesteld. Basiskennis van begroten en budgettering, exploitatie-overzichten, rol van de accountant, interne controles en het versterken van het kostenbewustzijn, de verhouding tussen plannen en financiële mogelijkheden zijn onontbeerlijke competenties van managers van nu, in iedere sector.
Het 2-daagse programma bestaat uit een aantal hoofdthema’s en wordt opgebouwd uit een selectie van de hieronder genoemde subthema’s.
Deze training richt zich op
Deze training is onderdeel van de Bedrijfskundige series van DNA | Management Trainingen. Zoals bij alle DNA-trainingen – dankzij de gekozen trainingsvorm – zijn de praktische en recht toe–recht aan inzichten en technieken direct na de training toe te passen.
Doelgroep
Niet-financiële managers en professionals: managers van verschillende niveaus, consultants, interne adviseurs en specialisten, zonder financiële achtergrond.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Finance voor niet-financiële manager
DNA Management
€ 995,- | 2 dagen
Avans+
€ 1.695,- | 8 dagen
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
CFO Consult
€ 1.795,- | 3 dagen
Intermediair Trainingen
€ 1.795,- | 2 dagen
Opleidingsinstituut Nederland
€ 1.798,- | 3 dagen
INHolland Academy
€ 12.750,- | 30 dagen
HanzeConnect, Hanzehog…
€ 6.495,- | 1 jaar
Alex van Groningen BV
€ 2.395,- | 3 dagen |
Intermediair Trainingen
€ 1.795,- | 2,5 dagen
NIVE Opleidingen b.v.
€ 1.795,- | 2 dagen
Hogeschool van Amsterd…
€ 19.500,- | 2 jaren
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven