Voorheen Eduhub

Adobe Dreamweaver Gevorderd

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
19 juli 2012, Utrecht / Maarssen. +2 andere startdata
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

DOESUM software + support levert kennis en tools aan softwaregebruikers.
Voor grafisch gebruik. Voor audio/video-doeleinden. Voor webdesign. Voor kantoor.

We help you get it. We help you use it.

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus Adobe Dreamweaver Gevorderd bij DOESUM software + support gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag
Afronding:
DOESUM is Adobe Authorised Training Centre. Na deelname aan onze trainingstrajecten ontvangen deelnemers een certificaat met unieke AATC-code (Adobe Authorised Training Centre), waarmee u kunt refereren aan de opgedane kennis en kunde.
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
exclusief BTW
Incl. lunch, boekwerk en notitiemap. Excl. BTW.

Startdata en plaatsen

  • Donderdag 19 Juli 2012, Utrecht / Maarssen
  • Donderdag 27 September 2012, Utrecht / Maarssen
  • Donderdag 20 December 2012, Utrecht / Maarssen

Beschrijving

DOESUM software + support levert kennis en tools aan softwaregebruikers.
Voor grafisch gebruik. Voor audio/video-doeleinden. Voor webdesign. Voor kantoor.

We help you get it. We help you use it.

Met onze gevorderden cursus Adobe Advanced leert u snel en goed alle nieuwe features, tips and tricks van Adobe Acrobat, Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Adobe Illustrator, Adobe InDesign en Adobe Photoshop te doorgronden. Onze ervaren bedrijfsdocenten zijn gecertificeerd en hebben met dank aanAdobe Systems debeta-releases getest. Ze weten wat de kansen en valkuilen zijn voor nieuwe en ervaren gebruikers. Geen vraag blijft voor u onbeantwoord tijdens deze cursus voor gevorderden.

Het doel is de reeds aanwezige kennis van de creatieve Adobe Design-pakketten te verdiepen en te relateren aan praktijkvragen. Er is volop gelegenheid voor het stellen van vragen en meebrengen van eigen materiaal. De ochtend bestaat uit een vast programma, de middag heeft een vrijer karakter, waarin uw specifieke onderwerpen van belangstelling centraal staan.

Iedereen met een basiskennis van de programma's Acrobat, Dreamweaver, Flash, Illustrator, InDesign en Photoshop kan deelnemen. In combinatie met onze coachingsaanpak en de basistrainingen voor beginners en minder ervaren personen, bieden we iedereen die werkt of wil werken in de creatieve sector een goed perspectief. We richten ons op de individuele loopbaanontwikkeling van de deelnemer. Deze training is daarom ideaal om uw grotere ambities in uw werk te helpen verwezenlijken. In deze training schrijven o.a. zelfstandigen, docenten, werkzoekenden, creatieve all-round medewerkers en creatieve productiekrachten zich in.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij DOESUM software + support. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Adobe (Macromedia) Dreamweaver

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help