- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 790,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 10
- Startdatum en plaats
- 19 juni 2012, Utrecht / Maarssen. +5 andere startdata
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
DOESUM software + support levert kennis en tools aan softwaregebruikers.
Voor grafisch gebruik. Voor audio/video-doeleinden. Voor webdesign. Voor kantoor.
We help you get it. We help you use it.
Ellen
“Het enige minpuntje vond ik dat mijn mede cursiste het niet zo snel oppikte waardoor het tempo mij af en toe iets te laag was. Verder zeer tevreden ov”
DOESUM software + support levert kennis en tools aan softwaregebruikers.
Voor grafisch gebruik. Voor audio/video-doeleinden. Voor webdesign. Voor kantoor.
We help you get it. We help you use it.
Adobe Flash
De cursus Adobe Flash is een goede instapcursus voor animatie-ontwikkeling, zowel voor web als overige multimediagebruik. We leren u professioneel animaties, movies en banners te ontwikkelen. Adobe Flash is niet weg te denken uit het modern vormgegeven medialandschap, waarin de goede toepassingen zich al gauw onderscheiden. De gekste dingen zijn mogelijk in Flash, terwijl ook eenvoud juist succesvol kan zijn.
Wat zijn de voordelen (grafische kracht, uniformiteit, compact) en wat zijn de nadelen (gesloten, indexering, plugins)? Hoe maakt u snel en doeltreffende Flash-animaties? Dat en meer leert u in een amusante en vlotte 2 of 3-daagse training naar keuze. Anno 2011 ontwikkelt het gebruik van beeldschermen, tablets en (mobiele) computers zich zo snel dat het voor iedere uitgever, publicist, communicatie-deskundige, vormgever of webdesigner een uitdaging is om bij de les te blijven, hierop in te spelen en doeltreffende producties te (blijven) maken.
Programma
Programma training Adobe Flash: animatietechniek, basisgereedschappen, werkruimten, voorkeurinstellingen, documentinstellingen, veelgebruikte sneltoetsen, lagen en scenes, animaties, tijdlijn, kleur, tekst, knoppen, audio, webkoppelingen, bibliotheek, import en export, actions, movieclips, publiceren, Flash tips & trucs.
Deelnemers leren aan de hand van praktijkvoorbeelden animaties te maken en animatietoepassingen te beheren. In diverse cases wordt gewerkt naar een bruikbaar professioneel eindresultaat. De gemaakte oefeningen kunnen na afloop van de training meegenomen of toegezonden worden voor eigen gebruik.
Inschrijving
De cursus Flash draait nu in volledig open inschrijving in Maarssen/Utrecht. Ook in Rotterdam, Den Haag en op verzoek bij u in de regio voeren we met regelmaat deze cursus uit. Ook voor gevorderden en in-company training, kunt u gerust contact met ons opnemen.
Voor meer informatie en inschrijven: http://www.doesum.nl/cursus/flash
Gemiddeld cijfer voor Adobe Flash CS5 & CS5.5
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij DOESUM software + support. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Adobe (Macromedia) Flash
DOESUM software + support
€ 790,- | 2 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven