Voorheen Eduhub

Adobe InDesign CS5 & CS5.5

Niveau:
Locatie:
Open inschrijving (ook als In-company)
Kosten:
Totale lesduur:
10
3 april 2012, Utrecht / Maarssen. +6 andere startdata
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

8,5 van 3 ervaringen

8 M. Ticheler
“Ik heb twee erg goed en leerzame dagen gehad. Gelukkig waren de groepen niet al te groot, waardoor er veel ruimte was voor persoonlijke vraagstukken.”

 
Tijdstip:
Zaterdag, Overdag
Afronding:
DOESUM is Adobe Authorised Training Centre. Na deelname aan onze trainingstrajecten ontvangen deelnemers een certificaat met unieke AATC-code (Adobe Authorised Training Centre), waarmee u kunt refereren aan de opgedane kennis en kunde.
Soort locatie:
Open inschrijving, In-company / Maatwerk
Regio('s):
Utrecht
Prijsinformatie:
 
Incl. lunch, boekwerk en notitiemap. Excl. BTW.

Adobe InDesign is de industriestandaard voor pagina-opmaak waarin creativiteit en ontwerpvrijheid gewenst is. Het samenspel van het DTP-programma met de andere Adobe-applicaties Acrobat Professional, Bridge, Illustrator en Photshop geven krachtige mogelijkheden voor iedereen met een desktopcomputer. De professional onderscheidt zich door het op juiste wijze toepassen van die krachtige software.

Op professioneel niveau alle features, tips and tricks van de nieuwste Adobe InDesign doorgronden? Onze ervaren bedrijfsdocenten zijn gecertificeerd en hebben met dank aan Adobe Systems de beta-releases getest. Ze weten wat de kansen en valkuilen zijn voor nieuwe en ervaren gebruikers. Gerich…

Lees de complete beschrijving

Startdata en plaatsen

  • Dinsdag 3 April 2012, Utrecht / Maarssen
  • Maandag 7 Mei 2012, Utrecht / Maarssen
  • Maandag 25 Juni 2012, Utrecht / Maarssen
  • Dinsdag 14 Augustus 2012, Utrecht / Maarssen
  • Dinsdag 11 September 2012, Utrecht / Maarssen
  • Woensdag 24 Oktober 2012, Utrecht / Maarssen
  • Maandag 3 December 2012, Utrecht / Maarssen

Beschrijving

Adobe InDesign is de industriestandaard voor pagina-opmaak waarin creativiteit en ontwerpvrijheid gewenst is. Het samenspel van het DTP-programma met de andere Adobe-applicaties Acrobat Professional, Bridge, Illustrator en Photshop geven krachtige mogelijkheden voor iedereen met een desktopcomputer. De professional onderscheidt zich door het op juiste wijze toepassen van die krachtige software.

Op professioneel niveau alle features, tips and tricks van de nieuwste Adobe InDesign doorgronden? Onze ervaren bedrijfsdocenten zijn gecertificeerd en hebben met dank aan Adobe Systems de beta-releases getest. Ze weten wat de kansen en valkuilen zijn voor nieuwe en ervaren gebruikers. Gericht op de bedrijfsbehoeftes doet u vooraf een uitgebreide intake. Geen vraag blijft voor u onbeantwoord tijdens deze tweedaagse cursus Adobe InDesign. We werken met Nederlandstalige InDesign of Engelstalig op Mac of Windows naar keuze.

Van bedrijfsbrochure en reclamefolder tot en met catalogi, technische documentatie en jaarverslagen: voor alle basisstramienen, tabellen, fontsoorten, vormgeving, data-merging en pagina-indelingen biedt deze Adobe InDesign training know-how voor uw dagelijks werk.

Programma training Adobe InDesign: digitale paginaopmaak, typografie, vormgeving, werkruimte, basisgereedschappen, documentinstellingen, voorkeurinstellingen, veelgebruikte sneltoetsen, InDesign tips & trucs, paginaopbouw, basisstramienen, alinea, kolom en tekstspecificaties, fontgebruik en OpenType, importeren en exporteren, tabelfuncties, transparantie, transformaties, afdrukuitvoer en exporteren en de nieuwste InDesignfuncties.

Deelnemers leren aan de hand van praktijkvoorbeelden documentpagina's te maken en opmaaktoepassingen te beheren. In diverse cases wordt gewerkt naar een bruikbaar professioneel eindresultaat. De gemaakte oefeningen kunnen na afloop van de training meegenomen of toegezonden worden voor eigen gebruik.

De cursus Adobe InDesign draait nu in volledig open inschrijving in Maarssen/Utrecht. Ook in Rotterdam, Den Haag en op verzoek bij u in de regio voeren we met regelmaat deze cursus uit. Ook voor gevorderden en in-company training, kunt u gerust contact met ons opnemen.

DOESUM software + support levert kennis en tools aan softwaregebruikers.

Voor grafisch gebruik. Voor audio/video-doeleinden. Voor webdesign. Voor kantoor.

To help you get it. To help you use it. De kracht van juiste computerkennis,

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor Adobe InDesign CS5 & CS5.5

8,5 (Gebaseerd op 3 ervaringen, Deel uw ervaring)

 

M. Ticheler | Algemeen: 8 | 07-04-11

Locatie: 8 Trainer: 8 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“Ik heb twee erg goed en leerzame dagen gehad. Gelukkig waren de groepen niet al te groot, waardoor er veel ruimte was voor persoonlijke vraagstukken.

Het was verrassend om te zien hoeveel je kan leren in zo’n korte tijd.
De sfeer was goed en informeel, en de docenten professioneel.

Ik ben erg blij dat ik op deze manier mijn InDesign-kennis heb kunnen updaten

Katja de Bruin | Algemeen: 10 | 24-02-10

Locatie: 9 Trainer: 10 Inhoud: 10 Organisatie: 10

“Onze cursus InDesign bij Doesum was echt super. Zonder deze cursus hadden we nooit deze resultaten bereikt. He thad ons zelf veel meer tijd en mankracht gekost, terwijl we nu met 3 dagen training een opzet hebben die we anders niet zo professioneel op de rit zouden hebben. Ze weten echt waar ze het over hebben, Kortom, zeer goede investering geweest!”

Anoniem (bekend bij Springest) | Algemeen: 8 | 22-12-09

Locatie: 7 Trainer: 7 Inhoud: 8 Organisatie: 7

“Ik vond het een zeer uitgebreide cursus.
Ik had nog totaal geen ervaring met het programma en heb tijdens de twee dagen training gezien wat er allemaal mogelijk is. Nu zelf aan de slag met het boek ernaast!”

Ervaring delen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ik heb deze training afgerond in:

Zeer slecht Uitmuntend

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • N.V.T.
Algemeen

Wat is uw algemene indruk van de training?

Locatie:

De lesruimte, bereikbaarheid, lunch en andere voorzieningen.

Trainers:

Hoe vond u de kennis en het gedrag van de trainers?

Inhoud:

De diepte, breedte en het niveau van de lesstof.

Organisatie:

Het lesmateriaal, de inschrijfprocedure en andere praktische zaken.

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij DOESUM software + support. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 23.750 trainingen en opleidingen in Grafische technieken

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help