- Locatie:
- In-company / Maatwerk
- Kosten:
- € 950,- exclusief BTW
- Totale lesduur:
- 1 dag
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Al onze trainingen kunnen ook incompany worden verzorgd, of worden opgenomen in een maatwerk-training voor u of uw bedrijf. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
Heeft u de training AEO Awareness training bij Douaneopleidingen Nederland gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Al onze trainingen kunnen ook incompany worden verzorgd, of worden opgenomen in een maatwerk-training voor u of uw bedrijf. Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!
Hoe brengt u dit over op uw personeel?
De awarenesstraining van Douaneopleidingen (DON) helpt u uw mensen bewust te maken van de verantwoordelijkheden die de status AEO met zich mee brengen over te brengen naar uw medewerkers, vandaar de: Awarenesstraning DON – AEO.
Van bedrijven wordt steeds meer verwacht dat zij hun eigen verantwoordelijkheid weten en durven te nemen en pro-actief handelen. Dit wordt nog eens extra benadrukt d.m.v. de AEO-status. Een status die niet alleen voor uw douaneafdeling geldt, maar voor de hele organisatie.
Tijdens de awarenesstraining, waarbij de hele organisatie wordt uitgenodigd, wordt u zich bewust van deze verantwoordelijkheden en ook wat deze inhouden.
Het beleid van de Douane is met de komst van AEO gewijzigd in een beleid van wantrouwen naar vertrouwen. Dit vertrouwen is gebaseerd op ervaringen uit het verleden, de eigen beoordeling door het bedrijf (self assessment) en de eigen verantwoordelijkheid van het bedrijf bij de naleving van de AEO-voorwaarden. Eigen verantwoordelijkheid betekent dat het (AEO)bedrijf zelf haar (douane- en veiligheids)processen waarborgt, bewaakt, opvolgt, controleert, vastlegt en wijzigt waar nodig. Het bedrijf moet zich dus bewust zijn van “waar zijn we mee bezig”.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Logistiek
Douaneopleidingen Nederland
In-company / Maatwerk | 1 dag
IMK Opleidingen BV
€ 995,- | 3 dagen |
SchoolvoorCoaching
€ 5.995,- | 18 dagen
Alex van Groningen BV
€ 3.950,- | 5 dagen
Arboplan
€ 1.895,- | 3 dagen
Falck Academy
In-company / Maatwerk | 3,5 dagen
Boertiengroep
€ 1.545,- | 3 dagen |
Alex van Groningen BV
€ 3.995,- | 5 dagen
Schouten & Nelissen
€ 2.995,-
2Xplain Vakinformatie
€ 1.655,- | 4 dagen
Trainingproducties
In-company / Maatwerk
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven