- Niveau:
- MBO
- Kosten:
- € 980,- Vrijgesteld van BTW
- Totale lesduur:
- 30 dagen
- Max. deelnemers:
- 18
- Meer informatie:
- http://www.edvanhoolwerff.nl/proef_ed_v…
- Startdatum en plaats
- 18 februari 2012, Heemskerk (NH)
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Brigitte
“Ik vond de cursus erg duidelijk gegeven en als je iets toch niet snapte dan kon Ed het altijd goed uitleggen. Hij is geduldig en geeft ook veel examen”
Praktijkdiploma boekhouden (PDB) in Heemskerk (Noord-Holland, regio Castricum / Beverwijk / Velsen)
De opleiding Praktijkdiploma Boekhouden bestaat uit de volgende onderdelen:
Module 1. Financiële administratie en Kostprijscalculatie:
Praktijkdiploma boekhouden (PDB) in Heemskerk (Noord-Holland, regio Castricum / Beverwijk / Velsen)
De opleiding Praktijkdiploma Boekhouden bestaat uit de volgende onderdelen:
Module 1. Financiële administratie en Kostprijscalculatie:
Module 2. Bedrijfseconomie en periodeafsluiting:
De cursus voor het Praktijkdiploma Boekhouden (PDB) is een bedrijfsadministratieve opleiding op mbo-niveau 4 die in het bedrijfsleven zeer populair is. Dit diploma betekent voor velen de start van een mooie carrière op administratief gebied.
Iets voor u?
U bent werkzaam in een administratief beroep en u wilt doorgroeien naar een hogere functie.
U wilt gaan werken in een administratief beroep op een hoger niveau dan het basisniveau.
U wilt in staat zijn ook ingewikkelde financiële vraagstukken zelfstandig aan te pakken.
Vooropleiding
Om met de opleiding Praktijkdiploma Boekhouden nieuwe stijl te kunnen starten dient u in het bezit te zijn van de diploma’s Basiskennis Boekhouden (BKB) en Basiskennis Calculatie (BKC). Hierbij gelden de volgende vrijstellingen en overgangsregelingen:
1. Vrijstelling voor Basiskennis boekhouden (BKB) krijgt u met een van de volgende deelkwalificaties mbo-economie:
-CBA 03.3 Financieel administratieve beroepsvorming 3;
-CBA 13.4 Financieel administratief beheer 4.
2. Vrijstelling voor Basiskennis calculatie (BKC) krijgt u met een van de volgende deelkwalificaties mbo-economie:
-CBA 01.3 Bedrijfseconomische beroepsvorming, kosten 3;
-CBA 12.4 Bedrijfseconomisch beheer 4.
3. Bezitters van een certificaat Boekhouden PDB oude stijl en het certificaat Handels- en wetskennis PDB oude stijl kunnen in de opleiding nieuwe stijl doorgaan met de onderdelen Kostprijscalculatie en Bedrijfseconomie om op die manier het volledige diploma PDB te behalen.
4. Bezitters van een certificaat Calculatie en statistiek PDB oude stijl en het certificaat Handels- en wetskennis PDB oude stijl kunnen in de opleiding nieuwe stijl doorgaan met de onderdelen Financiële administratie en Periodeafsluiting om op die manier het volledige diploma PDB te behalen.
Afsluiting
De cursus wordt afgesloten met een landelijk examen onder verantwoordelijkheid van de Associatie voor Praktijkexamens.
Vervolgopleiding
Een goede vervolgopleiding is de opleiding Moderne bedrijfsadministratie (MBA), een mbo -cursus, waarbij u opgeleid wordt voor kaderfuncties op bedrijfsadministratief gebied.
Cursuslocatie en duur
De cursus wordt gegeven in Heemskerk in een lesgroep van maximaal 18 cursisten. Er zijn 15 lessen gepland voor elke submodule. Naast de lessen dient u nog rekening te houden met ongeveer 5 uur huiswerk per week voor 2 submodules.
Cursuskosten
Het cursusgeld bedraagt € 245 per submodule. Dit is exclusief € 130 kosten voor boeken voor module 1 en € 130 voor module 2 en exclusief € 124 examengeld per submodule. Als u in twee submodules tegelijk examen doet is het examengeld € 93 per submodule. (Boeken- en examenkosten onder voorbehoud).
Gemiddeld cijfer voor Praktijkdiploma Boekouden PDB
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Ed van Hoolwerff - Boekhoudcursussen. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
IPD Opleidingen
€ 595,- | 14 dagen
Regio College Cursusse…
€ 900,- | 30 dagen |
Avondopleidingen SKO V…
€ 995,- | 30 dagen |
IPD Opleidingen
€ 595,- | 14 dagen
Kronenburgh Beroepsopleidingen
€ 1.849,- | 23 dagen |
Kronenburgh Beroepsopleidingen
€ 2.875,- | 2 jaar
Kronenburgh Beroepsopleidingen
€ 2.875,- | 2 jaar
Kronenburgh Beroepsopleidingen
€ 2.875,- | 2 jaar
Markus Verbeek Praehep…
€ 1.854,- | 2 jaar |
NCOI Opleidingsgroep
€ 1.890,- | 16 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven