Voorheen Eduhub

MasterClass Presenteren met Passie

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
10
Bekijk alternatieven

Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training MasterClass Presenteren met Passie bij Edo van Santen.nl gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend
Prijsinformatie:
exclusief BTW
kosten all-in, doch excl. 19% btw

Beschrijving

Leer Winnend Presenteren, met Passie en Plezier!

Met de training en begeleiding van Edo van Santen leer je krachtigerpresentatie-technieken te gebruiken, met optimaler gebruik van jouw non-verbaalgedrag en je lichaamstaal. Je weet je energie en passie over te brengen. Je leert te genieten van je presentatie, zodat je deze voortaan moeiteloos enmet plezier kan brengen. Voel je wat dit met je doet als je dit zou kunnen? 

Voor wie bestemd: individuele ondernemers, zelfstandigen, politici, bedrijven,organisaties en teams, directeuren, managers, young professionals, iedereen die hun presentatie-rendement willen verhogen of "De Perfecte Elevator Pitch" kunnen geven. 

Resultaat: Na een intensieve en interactieve MasterClass of training kan ook jij effectiever presenteren. Je elevator pitch, je verkooppresentatie, een personeels-toespraak, feitelijk elk type presentatie. Blijven boeien, aandacht behouden, je impact vergroten, je toehoorders overtuigen én je kunt er zelf optimaal van genieten.

Bijzonder? YES! Edo is niet alleen een voortreffelijk trainer, hij is ook eengepassioneerd spreker. Hij combineert de theorie met zijn ervaringen uithonderden presentaties en geeft die kennis graag aan je door, zodat ook jij een goed presentator kan worden. In deze MasterClass of training leert u de unieke combinatie van presentatie-technieken, lichaamstaal, non-verbaal gedrag en elevator pitch in te zetten. 

Hoe: Hands-on workshop, MasterClass of training met hoog interactief gehalte met nuttige, eerlijke en heldere feedback. 

Waarom: Presenteren is leuk om te doen en Winnend Presenteren is Fantastisch!Het vergroot je winkansen. Als je het moeilijk of eng vindt, dit is je kans om inéén keer door te stomen naar zelfverzekerd en effectief presenteren. 

Sprekersangst? Ben je erg nerveus om voor een groep te presenteren of heb je sprekersangst? Deze training helpt je er gegarandeerd van af! Je leert er van te genieten zonder zenuwen en zonder angst. 

Aantal: Door de interactieve opzet is de optimale groepsgrootte voor de trainingen maximaal 10 deelnemers.

Wanneer? Maandag 26 september 2011, Seats2Meet Utrecht.

Loop eens in gedachten terug naar al die gemiste momenten...Hoe voelt dat? Neem direct contact op met Edo van Santen voor jouw training.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 246 trainingen en opleidingen in Presenteren

  • MasterClass Presen… (Huidige training)

    Edo van Santen.nl

    € 495,- | 1 dag

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help