Voorheen Eduhub

Workshop Brandveiligheid en monumenten

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
20
http://www.falck.nl/site/378-Wor…
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze workshop?

Heeft u de workshop Workshop Brandveiligheid en monumenten bij Falck Academy gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Avond, Overdag
Looptijd:
1 dag
Afronding:
Certificaat van deelname
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
's-Hertogenbosch, Eindhoven, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Apeldoorn, Dordrecht
Prijsinformatie:
 
inclusief de kosten voor studiemateriaal en lunch

Beschrijving

Het Rijk wil monumenten, archeologische materialen en vindplaatsen beschermen. Het monumentenbeleid is er op gericht monumenten te behouden met het oog op de toekomst. Het behoud en daarmee het gebruik van monumenten brengt  weer risico’s met zich mee, zoals de kans op brand. Daarom is het zaak om maatregelen te treffen die enerzijds de monumentale waarde van het bouwwerk niet aantasten, maar anderzijds het gebruik van het monument op een brandveilige manier mogelijk maken.

Doelstelling
De workshop Brandveiligheid èn monumenten brengt de afwegingen in beeld die dit spanningsveld met zich meebrengt. Er wordt zowel inzicht verschaft in de eisen, rechten en plichten om het monument te behouden, als de eisen, rechten en plichten waaraan men moet voldoen in het kader van het brandveilig gebruik. Met deze kennis kan men de speelruimte vastleggen voor het gebruik van een specifiek monument. Met deze kennis moeten zij het gebruik van een monument af kunnen stemmen op de mogelijkheden (of onmogelijkheden) die het monument te bieden heeft. Ook heeft men inzicht verkregen in welke standpunten een rol spelen bij het gebruik van monumenten. Deze kennis wordt gespiegeld aan de dagelijkse praktijk  door enkele ‘best practices’ voor te leggen gedurende de workshop.  

Na afloop van de workshop hebben de deelnemers een goede basiskennis verworven van de wet- en regelgeving binnen het kader van het brandveilig gebruik van monumenten. Ook krijgen ze inzicht in een methode om de brandveiligheid van monumenten integraal te ontwerpen, uit te voeren en te beheren, afgestemd op de mogelijkheden die het monument te bieden heeft.

Voor wie?
Deze workshop is gericht op alle spelers in het spanningsveld rond het brandveilig gebruik van monumenten, van eigenaren en beheerders tot monumentencommissies en van architecten tot brandpreventie adviseurs.

Data & locatie

Op basis van open inschrijving organiseren wij de workshop Brandveiligheid èn monumenten gedurende het hele jaar. Daarvoor kunt u zich nu inschrijven. De workshop vindt plaats op onze opleidingslocaties in Dordrecht, Best, Utrecht en Apeldoorn.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Falck Academy. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.087 trainingen en opleidingen in Bouwkunde (vastgoed)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help