- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 865,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Integraal Verzuimmanagement voor bedrijfsmaatschappelijk werkenden bij Falke & Verbaan gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
De bedrijfsmaatschappelijk werker speelt een sleutelrol in de aanpak en de beheersing van het verzuim. Het is dan ook van groot belang dat bedrijfsmaatschappelijk werkers in een organisatie toegerust zijn om deze rol uit te oefenen. In de training wordt ingegaan op het theoretisch kader, de rol die de bedrijfsmaatschappelijk werker heeft en de beïnvloedingsmogelijkheden die er op verschillende vlakken zijn. Ook het samenwerken met bedrijfsartsen maakt daar onderdeel vanuit.
Na afloop van deze 2-daagse interactieve training bent u in staat invulling te geven aan uw rol als resultaatgerichte adviseur. U kunt een belangrijke bijdrage leveren aan het daadwerkelijk reduceren van het verzuim in uw organisatie of bij uw externe klanten. U bent in staat om door middel van het creëren van draagvlak het management en leidinggevenden te activeren tot het aanpakken van de verzuimproblematiek op individueel en organisatieniveau en effectief samen te werken met externe dienstverleners zoals bedrijfsartsen, reïntegratiebedrijven en arbodiensten.
Onderwerpen: Visie op ziekte en verzuim - het gedragsmodel, samenwerking met leidinggevenden / medewerkers / bedrijfsarts en P&O afdeling, instrumenten, adviseurschap, adviesvaardigheden, communicatievaardigheden, gespreksvaardigheden
Doelgroep: bedrijfsmaatschappelijk werkenden
Duur: 2 dagen; 11 en 18 juni 2012
Lokatie: Naarden-Vesting
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Verzuimgesprekken & verzuimmanagement
Falke & Verbaan
€ 865,- | 2 dagen
De Haagse Hogeschool/A…
€ 5.595,- | 25 dagen
Avans+
€ 1.995,- | 10 dagen
Arboplan
€ 1.195,- | 2 dagen
ROI Opleidingen
€ 1.710,- | 3 dagen
Scheidegger Opleidingen
€ 5.200,- | 130 dagen
Grip Schuldhulpverlening
€ 2.350,- | 7 dagen
ROI Opleidingen
€ 1.710,- | 3 dagen
Grip Schuldhulpverlening
€ 3.250,- | 10 dagen
Van den Berg Training & Advies
€ 495,- | 1 dag |
Arboplan
€ 1.895,- | 3 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven