- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 495,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Training Usability testen: verhoog direct je conversie bij Frankwatching Opleidingen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Tijdens deze training leer je hoe je zelf snel en eenvoudig een test met gebruikers van je website, online applicatie of Intranet kan organiseren. Spoor de belangrijkste usabilityproblemen op en verhoog daarmee gegarandeerd de conversie! Je krijgt een goed beeld van wat er nodig is om zelf een test te organiseren. Na deze training kun je alle kennis direct toepassen in je eigen praktijk. De tools die bij de training worden gebruikt zijn relatief goedkoop en eenvoudig in het gebruik. Niets staat je straks dus in de weg om je website regelmatig te testen en voortdurend te verbeteren.
Als iemand op een website niet kan vinden wat hij zoekt, haakt hij af. Als het bestelformulier niet duidelijk is, koopt hij ergens anders. En als hij het antwoord op zijn vraag niet begrijpt, klimt hij in de telefoon. Kortom: een site waar de doelgroep niet mee uit de voeten kan, schiet zijn doel voorbij. In deze training leer je hoe je de gebruiksvriendelijkheid van een website kunt verbeteren met usability onderzoek.
Iedereen die in zijn werk betrokken is bij het ontwikkelen en optimaliseren van websites: projectleiders, opdrachtgevers, marketing- en communicatie professionals en andere leden van projectteams.
Miel de Zwart is senior user experience specialist bij valsplat. Hij helpt onder meer ING, KPN en Skoda bij het verbeteren van de usability en user experience van websites, apps en games. Volgens Miel is het niet moeilijk om een site te ontwerpen die er prachtig uit ziet, maar het is een uitdaging om een site te maken waar de focus altijd en overal op de eindgebruiker ligt.
09.00 uur – Inloop
09.30 uur - Start ochtendprogramma:
12.30 uur – Lunch
13.30 uur – Start middagprogramma
16.30 uur – Afsluiting
Seats2Meet
Moreelsepark 65 (Hoog Catharijne, Kantoren Hoog Overborch, 2e etage)
3511 EP Utrecht
De kosten voor deze training zijn € 495,- (exclusief 19% BTW), lunch is inbegrepen.
Niet verplicht om te lezen, maar wel een aanrader is het boek Rocket Surgery Made Easy (Steve Krug, 2009).
De vorige sessie van deze training werd gewaardeerd met gemiddeld een 8,2. Deelnemers zeiden onder andere over deze training:
“Praktisch, duidelijk, goed consumabel, plezierig, inhoudelijk sterk”
Maurice Beljaars, copywriter/usabilityspecialist, XS4ALL
“Interessant, constructief, leerzaam. Ik snap nu wat testen inhoudt!”
Edgar Leijs, web interaction designer, Klap B.V.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Usability (gebruiksvriendelijkheid)
Frankwatching Opleidingen
€ 495,- | 1 dag
LECTRIC Internetopleidingen
€ 1.595,- | 3 dagen |
LECTRIC Internetopleidingen
€ 2.795,- | 5 dagen
Storm Academy
€ 595,- | 1 dag |
Via Milia
€ 2.495,- | 12 dagen |
IDMK
€ 595,- | 1 dag
Internet Marketing Uni…
€ 297,- | Thuisstudie |
LECTRIC Internetopleidingen
€ 1.295,- | 2 dagen
LECTRIC Internetopleidingen
€ 6.395,- | 15 dagen |
Competence Factory
€ 585,- | 2 dagen |
ISES (Schouten & Nelis…
€ 1.055,-
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven