- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 1.445,-
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 25
- Meer informatie:
- http://www.geoplan.nl/ruimtelijk…
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de cursus Actuele regelgeving en jurisprudentie RO bij Geoplan cursussen en congressen gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Recente ontwikkelingen in het ruimtelijke ordeningsrecht
Inhoud en resultaat
De wet- en regelgeving en de jurisprudentie in de ruim­telijke ordening staan niet stil. Belangrijke ontwikkeling is bijvoorbeeld de inwerkingtreding van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo), de wettelijke regeling voor de om­gevingsvergunning.
Ook is er al weer enige tijd een nieuwe Wet op de ruimtelijke ordening en de nieuwe openbare voor­bereidingsprocedure en zijn er ontwikkelingen op het terrein van de Woningwet en het Bouwbesluit. In feite is in korte tijd het hele RO-instrumentarium veranderd. Ook worden verschillende beleidsvelden meer en meer op elkaar afgestemd. Milieu en ruimtelijke ordening zijn steeds meer met elkaar verbonden. Onderwerpen als water, geluid, externe veiligheid, natuurbescherming en luchtkwaliteit zijn van grote invloed op het ruimtelijke beleid en regelgeving.
De cursus beoogt antwoord te geven op de volgende vragen:
Na deze cursus bent u inhoudelijk weer goed op de hoogte van de meest relevante en recente ontwikkelingen in de wet- en regelgeving van de ruimtelijke ordening. Er is veel ruimte voor praktijkvragen en praktijksituaties.
NOvA-punten
Voor deze cursus kunt u hoogstwaarschijnlijk punten aanvragen bij deNederlandse Orde van Advocatenaan de hand van uw certificaat, die u aan het einde van de cursus ontvangt als bewijs van deelname, en het programma.
Doelgroep Deze juridische cursus is bestemd voor personen die reeds enkele jaren werkzaam zijn op het vakgebied van de ruimtelijke ordening, waaronder:
Docenten
Programma
(onder voorbehoud, wordt aangepast aan de actualiteit)
Dag 1 Ontwikkelingen in wetgeving en beleid
Jurisprudentie bestemmingsplannen en omgevingsvergunningverlening
Dag 2 Ontwikkelingen verwerving en planschade
Milieu in de ruimtelijke ordening
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Geoplan cursussen en congressen. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Ruimtelijke Ordening
Geoplan cursussen en congressen
€ 1.445,- | 2 dagen
Reed Business Academy …
€ 11.150,- | 2 jaren
Bestuursacademie Nederland
€ 950,- | 3 dagen
Arboplan
€ 1.295,- | 2 dagen
Bestuursacademie Nederland
€ 950,- | 3 dagen
Studiecentrum voor Bed…
€ 1.799,- | 8 dagen
Arboplan
€ 1.895,- | 3 dagen
Bestuursacademie Nederland
€ 1.095,- | 2 dagen
HAS KennisTransfer
€ 1.125,- | 4 dagen
Euroforum Uitgeverij
€ 2.395,- | 170 dagen
Arboplan
€ 1.195,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven