- Niveau:
- HBO
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 1.429,- Vrijgesteld van BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 8
- Startdatum en plaats
- 28 februari 2012, Heeze. +7 andere startdata
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Profiteer van onze last minute korting. Ga naar gitp.nl/trainingen voor meer informatie
E. Sijmons
“Ik heb de training als zeer leerzaam ervaren. Selectiegesprekken is een onderdeel van mijn functie en had ik al veelvuldig gedaan. Echter doordat ik n”
U weet welke kwaliteiten u zoekt in een kandidaat. U kent echter de valkuil van het vooroordeel en wilt uw voorkeur daarom goed onderbouwen. In de training Selectiegesprekken met STAR leert u objectief selecteren op competenties. Zo haalt u een hoog rendement uit uw selectiegesprekken.
Voor wie
De training Selectiegesprekken met STAR richt zich op P&O- of HR-adviseurs, leidinggevenden, recruiters en selecteurs die selectie van de juiste kandidaat objectief willen onderbouwen op de aanwezigheid van competenties.
Programma
De training Selectiegesprekken met STAR bestaat uit 2 losse dagen. Ter voorbereiding op de eerste dag maakt u kennis met de andere deelnemers en de trainer via d…
Profiteer van onze last minute korting. Ga naar gitp.nl/trainingen voor meer informatie
U weet welke kwaliteiten u zoekt in een kandidaat. U kent echter de valkuil van het vooroordeel en wilt uw voorkeur daarom goed onderbouwen. In de training Selectiegesprekken met STAR leert u objectief selecteren op competenties. Zo haalt u een hoog rendement uit uw selectiegesprekken.
Voor wie
De training Selectiegesprekken met STAR richt zich op P&O- of HR-adviseurs, leidinggevenden, recruiters en selecteurs die selectie van de juiste kandidaat objectief willen onderbouwen op de aanwezigheid van competenties.
Programma
De training Selectiegesprekken met STAR bestaat uit 2 losse dagen. Ter voorbereiding op de eerste dag maakt u kennis met de andere deelnemers en de trainer via de elektronische leeromgeving. U treft daar ook een aantal oriënterende vragen.
Dag 1
Na de eerste dag krijgt u praktijkopdrachten. Korte opdrachten die u in uw dagelijks werk kunt toepassen. Daarnaast neemt u een aantal e-learning topics door en deelt u uw ervaringen met de andere deelnemers.
Dag 2
Na de tweede trainingsdag krijgt u nog tips en oefeningen voor de praktijk. U heeft nog de mogelijkheid om de trainer vragen te stellen.
Werkwijze
‘Gedrag uit het verleden, is de beste voorspeller voor gedrag in de toekomst.’ Deze stelling is een van de fundamenten van de STAR-methode. Deze methode is door GITP geregistreerd en doorontwikkeld. De kunst is om dat gedrag zo goed mogelijk in beeld te brengen.
In de training Selectiegesprekken met STAR leert u via competenties te benoemen wat u precies zoekt in een nieuwe medewerker en om precies daarnaar te vragen. U bekijkt videofragmenten om uw beoordelingsvalkuilen te ontdekken. U bekijkt goede voorbeelden en u ervaart hoe het is om goed door te vragen en uw oordeel uit te stellen.
In de training oefent u veel in kleine groepen en met een trainingsacteur. U ontwikkelt uw kennis rond Selectiegesprekken en de STAR-methode door e-learning topics te doorlopen en het boek De STAR-methode te lezen. In het werkboek, treft u oefeningen. In de leeromgeving deelt u uw ervaringen met de andere deelnemers zodat u ook van hen leert.
Resultaat
Tijdens de training Selectiegesprekken met STAR leert u hoe u met behulp van de STAR-methode op een objectieve en systematische manier informatie verzamelt over de competenties – de expertise en gedragsvaardigheden – van een kandidaat. U kunt een betrouwbare inschatting maken van zijn toekomstig functioneren aan de hand van voorbeelden van gedrag uit het verleden.
Ook leert u om gedrag te vertalen naar competenties. U leert welke vragen u kunt stellen om in korte tijd te weten te komen of een kandidaat geschikt is. Zo komt u tot een betrouwbaar oordeel en haalt u een hoog rendement uit selectiegesprekken.
Extra informatie
Bij deze training ontvangt u een trainingsmap en het boek De STAR-methode, selecteren, beoordelen en ontwikkelen van talent van Wanda Kraal en Saartje van den Heuvel.
De STAR®-methode van GITP stelt leidinggevenden in staat het gedrag van medewerkers effectief te bespreken, beoordelen en ontwikkelen. Met STAR wordt competentiemanagement realiteit.
Gemiddeld cijfer voor Selectiegesprekken met STAR
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij GITP Organisatieontwikkeling & Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 23.750 trainingen en opleidingen in Human Resource Management (HRM)
GITP Organisatieontwikkeling & Training
€ 1.429,- | 2 dagen |
Schouten & Nelissen
€ 845,-
NCOI
€ 990,- | 2 dagen |
Academie voor Arbeidsm…
€ 595,- | 1 dag |
Academie voor Arbeidsm…
€ 595,- | 1 dag |
Boertiengroep
€ 925,- | 1 dag
Learnit Training
€ 450,- | 1 dag
OTYS Recruiting Technology
€ 250,- | 1 dag
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 495,- | 1 dag |
IMK Opleidingen BV
In-company / Maatwerk |
Leeuwendaal
€ 1.095,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven