- Niveau:
- MBO
- Locatie:
- Open inschrijving (ook als In-company)
- Kosten:
- € 495,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 1 dag
- Max. deelnemers:
- 15
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de workshop Goed in je vel door RET bij Global Edutainment B.V. gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
√ Bewustzijn in je denken
√ Gezonde gevoelens
√ Vrij voelen
√ Duidelijk minder stress
In de workshop 'Goed in je vel door RET' ga je aan het werk met emoties, stress en je gedachten. Je gaat bepaalde gebeurtenissen anders benaderen, zodat je stressvolle emotionele reacties afnemen. Je gaat je vrijer voelen en wordt productiever. RET staat voor Rationele Emotionele Technieken.
Voorbeeld van een verjaardagscadeau
Het volgende voorbeeld geeft weer hoe twee mensen zich zo verschillend kunnen voelen en gedragen. Verplaats je eens in één van deze twee mensen wanneer je het voorbeeld leest.
Twee mensen hebben voor hun verjaardag een cadeau gekregen om voor het eerst in hun leven een parachutesprong te maken. De twee parachutespringers in spé staan klaar in het vliegtuig om hun eerste sprong te maken. De ene is enthousiast en staat te popelen om de eerste sprong te maken. De ander trilt, heeft zweetvlekken en wil het liefst zo snel als mogelijk weer uitstappen. En zo geschiedde. De persoon met het zweet heeft het cadeau nadien gegeven aan de popelende parachutespringer die de tweede sprong heeft gemaakt.
Je ziet dat exact dezelfde situatie twee heel verschillende reacties en emoties kan veroorzaken. De emotie wordt niet veroorzaakt door de sprong, maar door de gedachten over de sprong.
Voorbeeld uit het werk
Een directeur komt op het laatste ogenblik, om 17:30 uur, met een brief bij zijn secretaresse, vraagt of zij de brief wil versturen en loopt haar kamer uit. Boos en geïrriteerd begint ze aan de brief. Om 17:55 brengt ze de brief bij haar directeur en vraagt akkoord aan haar directeur. De directeur zegt: “oh, heb je dat nu al gedaan, dat had ook morgen wel gekund.”
Ook hier zie je dat de gedachten over de brief van de secretaresse haar geïrriteerd en boos maakte en niet haar baas.
Een fractie van een seconde
Soms beoordelen we een situatie zo snel, dat het lijkt alsof we er helemaal niet over hebben nagedacht. Die gedachten zijn er echter wel, maar je bent je er niet bewust van. Het lijkt dan alsof de situatie direct een gevoel oproept. Hoe extremer je (onbewuste) gedachten over een situatie zijn, hoe heftiger je gevoel zal zijn.
In de workshop Goed in je vel door RET leer je om bepaalde gebeurtenissen realistischer te benaderen. Je negatieve emotionele reacties zullen afnemen. Je wordt baas van je gedachten en kunt prettiger voor jezelf functioneren en meer in je persoonlijke kracht staan.
Het is niet de bedoeling om van je ‘gewone’ emoties af te komen en een gevoelloos rationeel wezen te worden, integendeel.
De trainer werkt met empathie, integriteit en respect. Zijn manier van trainen respecteert jouw identiteit volledig.
De workshop Goed in je vel met RET duurt 1 dag.
Een dag duurt van 09:30 tot 17:00 uur, met daarin twee pauzes voor koffie/thee en een lunchpauze.
Programma workshop Goed in je vel door RET
Theorie
Praktijk
‘Goed in je vel door RET’ levert je volgende mogelijkheden op:
En……
Open inschrijving
De deelnameprijs voor open inschrijving bedraagt € 495,- vrij van B.T.W. In dit bedrag zijn deelname, cursusmateriaal, lunch, koffie/thee en frisdranken inbegrepen.
In-Company
Voor een In- Company training schrijven wij graag een offerte op maat na inventarisatie van de wensen.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Global Edutainment B.V.. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Bemiddelingsvaardigheden
Global Edutainment B.V.
€ 495,- | 1 dag
Instituut voor RET
€ 2.320,- | 10,5 dagen |
Learnit Training
€ 1.600,- | 4 dagen |
Schouten & Nelissen
€ 2.975,-
Van Harte & Lingsma
€ 1.785,- | 4 dagen |
ISBW Opleiding & Training
€ 525,-
Boertiengroep
€ 1.595,- | 4 dagen |
NCOI
€ 1.490,- | 3 dagen
De PreventieCoach
€ 395,- | 1 dag |
Boertiengroep
€ 2.995,- | 3 dagen |
Boertiengroep
€ 1.445,- | 1 dag |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven