- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.995,- Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 16 dagen
- Max. deelnemers:
- 16
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de opleiding NLP Practitioner Opleiding Noord Nederland bij Blissconsulting gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Start weer sept. 2011 in Groningen. NLP ( neuro-linguistisch programmeren) is een set van positieve psychologische denk, voel en handel-technieken en helpt je om de wisselwerking tussen gedachten, gevoelens, overtuigingen en gedrag te herkennen en op een positieve manier te veranderen. 95% van ons denken en handelen komt uit het onbewuste. Wij leren je om je denkraam te verruimen en op te ruimen wat je niet meer nodig hebt. Je schoont als het ware je ‘harde schijf’ op waardoor er nieuwe informatie en ruimte beschikbaar komt en je:
· bewuster waarneemt en handelt
· jezelf en anderen beter leert kennen
· beter communiceert en presenteert
· door goed contact meer invloed krijgt
· negatieve denkpatronen verandert
· coachende vaardigheden leert
· meer kan genieten van je successen
NLP is ondersteunend voor iedereen die wil werken aan zijn persoonlijke effectiviteit en voor meer succes wil boeken in werk en privé. Het is een praktische opleiding met veel zelf oefenen en zelf ervaren, met beide benen op de grond en luisteren naar je innerlijke waarheden. NLP biedt tevens een brede instrumentenkoffer met coachende vaardigheden. Er bestaat ook de mogelijkheid om deel te nemen aan een Coach-variant van deze opleiding. Deelnemers zijn vaak mensen met beroepen als: coaches, trainers, leidinggevenden, projectleiders, adviseurs, docenten, para-medici, artsen, advocaten, verkopers, dienstverleners, maatschappelijk werkers, mediators, hulpverleners, enz.
De kosten zijn inclusief kofiie, thee, en opleidingsmateriaal. Vroegboekkorting!!
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Zelfkennis & zelfsturing
Blissconsulting
€ 1.995,- | 16 dagen
Eviont
€ 2.595,- | 15 dagen |
Positivity Now
€ 2.250,- | 7 dagen |
SETH Academie
€ 2.428,- | 19 dagen
My Futureplan NLP Opleidingen
€ 1.750,- | 12 dagen
Academie voor Psychologica
€ 2.695,- | 22 dagen |
SchoolvoorCoaching
€ 5.995,- | 18 dagen
SETH Academie
€ 2.428,- | 19 dagen
DeHOMME
€ 3.000,- | 20 dagen
Op Koers NLP Opleidingen
€ 2.975,- | 17 dagen |
Op Koers NLP Opleidingen
€ 2.975,- | 17 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven