Voorheen Eduhub

Werkvormen voor effectieve meetings

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
20
http://www.hartelijkgefaciliteerd.nl
11 juni 2012, Zeist. +1 andere startdata
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze training?

Heeft u de training Werkvormen voor effectieve meetings bij Hartelijk gefaciliteerd gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag, Avond
Looptijd:
1 dag
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
N.V.T. / Onbekend

Startdata en plaatsen

  • Maandag 11 Juni 2012, Zeist
  • Dinsdag 27 November 2012, Zeist

Beschrijving

Begeleid je regelmatig bijeenkomsten met groepen? Je wilt je repertoire verbreden qua werkvormen? Dan is deze training iets voor jou. Je maakt je in één dag diverse breed toepasbare werkvormen eigen. Deze zijn te gebruiken in vergaderingen, presentaties, workshops en werkconferenties. Daarnaast krijg je handreikingen voor het omgaan met dwarsliggers,  stoorzenders en stille willies.

Welke werkvormen zijn er nog meer voor het kennismaken, het verkennen, verdiepen en afronden van een bijeenkomst? Wanneer kies je welke werkvorm? Wat is een goede opbouw van een bijeenkomst? Hoe zorg je dat de werkvormen soepel in elkaar over gaan? Hoe ga je om met lastige deelnemers en stille willies? Op deze vragen krijg je tijdens deze training antwoord. De training bevat de volgende onderdelen:

  • Een grote diversiteit aan werkvormen voor de verschillende fasen van een bijeenkomst: de opstart en kennismaking, het verkennen, verdiepen en de afronding
  • Gelegenheid om zelf te oefenen met werkvormen
  • Werkvormen voor kleine én grote groepen
  • Uitleg over hoe je de juiste werkvorm kiest
  • Basisprincipes groepsdynamica
  • Do's, dont's, tips en valkuilen uit de dagelijkse praktijk van de trainers
  • Voorbeelden van draaiboeken van door ons gefaciliteerde bijeenkomsten

Voor wie?
De training is bedoeld voor adviseurs, projectleiders, trainers, teamleiders en managers die op zoek zijn naar de juiste werkvorm bij hun bijeenkomsten. We geven de training zowel op basis van open inschrijving als ook in-company.

Aanpak en programma

De training is interactief en praktisch. De trainers demonstreren werkvormen en als deelnemer oefen je er zelf mee. We werken met twee trainers en maximaal twintig deelnemers. Dit zorgt voor een zeer hoog leerrendement. De training is van 10.30 tot 19.30 uur, zodat je als deelnemer zo veel mogelijk buiten de spits kunt reizen. De training wordt gegeven in conferentieoord Woudschoten in Zeist.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Hartelijk gefaciliteerd. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Presenteren

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help