- Niveau:
- HBO
- Kosten:
- € 1.125,-
- Totale lesduur:
- 4 dagen
- Max. deelnemers:
- 25
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de cursus Cursus Milieu en Ruimtelijke Ordening bij HAS KennisTransfer gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Omschrijving:
Milieu en ruimtelijke ontwikkeling staan al lang niet meer los van elkaar, maar kennen veel raakvlakken. Enerzijds kunnen beide beleidsvelden elkaar versterken. Zo kunnen ruimtelijke instrumenten gebruikt worden ter ondersteuning van het realiseren van milieubeleid (en omgekeerd). Anderzijds worden milieuaspecten ook steeds vaker aangegrepen om ruimtelijke ontwikkelingen ter discussie te stellen of op zijn minst te vertragen.
In de cursus Milieu & Ruimtelijk ordening wordt ingegaan op deze raakvlakken tussen milieu en ruimtelijke ontwikkeling. Tijdens deze cursus maakt de student kennis met de wijze waarop de resultaten van specialistisch onderzoek betrokken kunnen worden bij de ruimtelijke ontwikkeling.
De Cursus Milieu en Ruimtelijke Ordening is te volgen als losse cursus of als onderdeel van de opleiding Duurzaam Ruimtegebruik.
Inhoud:
De raakvlakken tussen milieu en ruimtelijke ontwikkeling worden tijdens deze cursus aan de hand van de volgende onderwerpen besproken:
• Milieu in het kader van de Wet Ruimtelijke Ordening;
• Zonering als algemeen ordenend instrument;
• Luchtkwaliteit en ruimtelijke ordening;
• Geluidhinder en ruimtelijke ordening;
• Externe veiligheid en ruimtelijke ordening;
• Geurhinder en veehouderij;
• Geurhinder en industrie;
• Bodem en water.
Het is niet de bedoeling om in de cursus Milieu en Ruimtelijke Ordening de basis te bieden voor het uitvoeren van technisch inhoudelijk onderzoek op de verschillende milieugebieden. Docent Felix Veurink.
Duur:
De totale cursusduur bestaat uit 4 lesdagen van 15.00 tot 21.00 uur. Lessen worden gegeven in Den Bosch op de volgende data: 16 febr. 1, 8 en 15 maart 2012. Certificering: Na het behalen van de cursus ontvangt u een deelcertificaat van het opleidingstraject Milieu & Duurzaamheid.
Toelatingseisen:
U bent werkzaam in het milieuwerkveld als (duurzaamheids-/KAM)coördinator, beleidsmedewerker, specialist of adviseur.
U bent in het bezit van:
- MBO (milieu) diploma niveau IV;
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij HAS KennisTransfer. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Ruimtelijke Ordening
HAS KennisTransfer
€ 1.125,- | 4 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.945,- |
Geoplan cursussen en c…
€ 1.445,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.445,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.950,- | 3,5 dagen |
Geoplan cursussen en c…
€ 1.445,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.445,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.545,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 745,- | 1 dag |
Geoplan cursussen en c…
€ 1.445,- | 2 dagen
Geoplan cursussen en c…
€ 1.445,- | 2 dagen |
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven