Voorheen Eduhub

Cursus Voeding en Gezondheid (Levensmiddelentechnologie)

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
15
Gratis brochure aanvragen

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

Ervaring met deze cursus?

Heeft u de cursus Cursus Voeding en Gezondheid (Levensmiddelentechnologie) bij HAS KennisTransfer gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!

Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
3 maanden
Afronding:
certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
's-Hertogenbosch

Beschrijving

Omschrijving:

Het doel van deze cursus is om de relatie tussen voedselsamenstelling en de gezondheid duidelijk te krijgen. Dit is met name van belang voor degenen die verantwoordelijk zijn voor de productkwaliteit en ontwikkeling van voedsel. Naast de gezondheidsaspecten wordt ook op de voedselwetgeving en de maatschappelijke normen (duurzaamheid, verantwoord) ingegaan. Inhoud: U moet de voedingswaarde van een product kunnen beoordelen en deze zo nodig kunnen bijsturen. De beoordeling van de voedingswaarde wordt gekoppeld aan specifieke doel- en productgroepen.

De inhoud wordt geordend rond de thema’s koolhydraten, eiwitten, vetten vitamines en mineralen. Er wordt gekeken naar de fysiologische rol van deze voedingsstoffen, de normen , de behoefte en het voorkomen van voedingsstoffen in producten ( bronnen). U berekent voedingswaarden en beoordeelt voedingsclaims. In een aantal cases wordt behandeld hoe een producent via de receptuur kan inspelen op specifieke voedingseisen. Wetgeving en duurzaamheid worden gekoppeld aan voedingsgedrag en voedselsamenstelling.

Duur:

Omvang van de cursus Voeding en Gezondheid bedraagt: - Studiebelasting: 80 SBU; - 7 lesavonden van vier lesuren (= 3 klokuren).

Certificering:

De cursus wordt afgesloten met een tentamen. Indien u een voldoende resultaat behaalt, dan ontvangt u een certificaat. Deelcijfers van onveranderde modulen en modulecijfers hebben een geldigheidsduur van vier jaar.

Toelatingseisen:

Om deel te nemen aan deze cursus beschikt u over:
- Een relevante MBO vooropleiding;
- Werk in het vakgebied.

Ervaringen

Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Ervaring delen

Deel je ervaring

Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.

Zelf deelgenomen?

E-mail Gebruik een andere validatiemethode Slechts ter voorkoming van misbruik. We delen niks namens jou op je netwerk en delen gegevens nooit met derden.
(optioneel)
(optioneel)

Ja, stuur mij gratis en vrijblijvend meer informatie:

Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij HAS KennisTransfer. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.

(optioneel)
(optioneel)
(optioneel)

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Levensmiddelentechnologie

(Advertentie)

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help