- Locatie:
- In-company / Maatwerk
- Kosten:
- investering in overleg
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 12
Informatie aanvragen is helaas niet mogelijk voor deze training
U kunt een In-company offerte aanvraag doen, of alternatieven bekijken:
Heeft u de training Financiën voor niet financiële managers bij Healthy Finance gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Een gezonde bedrijfsvoering vereist dat de juiste keuzen worden gemaakt. Om de juiste beslissing te nemen, heeft u náást inzicht in uw core business vaak ook inzicht in financiën nodig. U neemt beslissingen over het beleid, over investeringen en over de dagelijkse gang van zaken. En bij veel beslissingen spelen financiën een belangrijke rol. Vragen waar u tegenaan kunt lopen zijn bijvoorbeeld:
Bent u manager, medewerker of adviseur en heeft u hier mee te maken? Dan is de training ´Financiën voor niet financiële managers´ voor u onmisbaar.
In het programma komen de volgende onderdelen aan bod:
- Inleiding Financieel management
- Balans en Resultatenrekening
- Winst vs Cashflow
- Budgetteren en Forecasten
- Financiële kengetallen
- Operational en Financial Lease
- Investeringsberekeningen
- Debiteuren- en crediteurenbeheer
De training is zeer praktisch van aard. Door middel van het maken van casussen en andere praktische werkvormen, maken deelnemers zich financiële kennis en vaardigheden eigen. De deelnemer wordt uitgenodigd zelf casussen en financiële overzichten in te brengen.
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Financieel Beleid & Management
Healthy Finance
In-company / Maatwerk | 2 dagen
ICM Opleidingen & Trainingen
€ 1.595,- | 3 dagen |
CFO Consult
€ 1.795,- | 3 dagen
Avans+
€ 1.695,- | 8 dagen
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
Fontys Bestuursacademie
€ 3.950,- | 24 dagen
NHA Thuisstudies
€ 1.299,- | Thuisstudie
BoSSolutions
€ 995,- | 2 dagen
BoSSolutions
€ 995,- | 2 dagen |
BoSSolutions
€ 995,- | 2 dagen
BoSSolutions
€ 995,- | 2 dagen
BoSSolutions
€ 995,- | 2 dagen
BoSSolutions
€ 995,- | 2 dagen
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven