Voorheen Eduhub

Financien voor ZZP'ers en ondernemers

Niveau:
Kosten:
Totale lesduur:
15
Bekijk alternatievenInformatie aanvragen is niet mogelijk voor deze training

Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:

Overzicht

8,8 van 25 ervaringen

8 Anoniem (bekend bij Springest)
“Een leerzame cursus waar bij bewustwording en mindset een belangrijke rol spelen. Ik heb er veel aan gehad en ga er mee aan de slag.”

 
Tijdstip:
Overdag
Looptijd:
2 weken
Afronding:
certificaat
Soort locatie:
Open inschrijving
Regio('s):
Utrecht
Prijsinformatie:
exclusief BTW
495

Tweedaagse training Financiën voor ZZP’ers

Financiën voor een gezonde zaak!

In een tweedaagse training krijg je inzicht in al die financiële zaken die essentieel zijn om je onderneming werkelijk gezond te maken of houden.

Ondernemen gaat over precies dát doen wat jou boeit, waar je in uitblinkt en waar je energie van gaat stromen. Dát doen waar jij een bijdrage aan kunt leveren. Of je nu adviseur, trainer, coach, manager, producent of iets heel anders bent, financiën is meestal níet datgene wat je werkelijk boeit. En toch, juist als ondernemer, kun je je ogen niet sluiten voor de financiële kant van je zaak. Hoe hard het ook klinkt, als je de financiën niet onder controle hebt, ka…

Lees de complete beschrijving

Beschrijving

Tweedaagse training Financiën voor ZZP’ers

Financiën voor een gezonde zaak!

In een tweedaagse training krijg je inzicht in al die financiële zaken die essentieel zijn om je onderneming werkelijk gezond te maken of houden.

Ondernemen gaat over precies dát doen wat jou boeit, waar je in uitblinkt en waar je energie van gaat stromen. Dát doen waar jij een bijdrage aan kunt leveren. Of je nu adviseur, trainer, coach, manager, producent of iets heel anders bent, financiën is meestal níet datgene wat je werkelijk boeit. En toch, juist als ondernemer, kun je je ogen niet sluiten voor de financiële kant van je zaak. Hoe hard het ook klinkt, als je de financiën niet onder controle hebt, kan het snel afgelopen zijn. Speciaal voor de ZZP-er en de MKB ondernemer heeft Healthy Finance de training ´Financiën voor een gezonde zaak´ ontwikkeld.

 Loop je hier wel eens tegenaan?

  • Heb je geen goed overzicht van je inkomsten en uitgaven?
  • Heb je geen zin om achter je geld aan te jagen, of weet je niet hoe het aan te pakken?
  • Heb je onvoldoende inzicht of je tarieven rendabel zijn?
  • Vraag je je af wat je uitbesteedt aan je accountant, en wat je zelf kan doen?
  • Begrijp je je eigen jaarrekeningen niet?
  • Kan je je accountant / boekhouder niet volgen?

Dan is de training ´Financiën voor een gezonde zaak´ voor jou een waardevolle investering. 

Resultaat van de training:

o   Je weet hoe je jouw onderneming gezond krijgt en houdt zodat je niet onverwacht in de financiële problemen komt

Aan de hand van de balans en de resultatenrekening van je eigen onderneming, leer je de gezondheid van een onderneming beoordelen. Je leert je jaarrekening lezen.

o   Je krijgt je geld veel eerder binnen omdat je weet hoe je je debiteuren aanstuurt

Je krijgt een duidelijk 4-stappen plan aangereikt voor het beheersen van je openstaande facturen. Je krijgt veel praktische tips en voorbeeldbrieven om je debiteurenbeheer te verbeteren.

o   Je kunt van te voren een reële inschatting geven van de financiële haalbaarheid van je plannen

Aan de hand van je eigen plannen, stel je een exploitatiebegroting op en leer je op cijfers te sturen.

o   Je begrijpt je boekhouder / accountant en je bent niet langer afhankelijk van hem maar je stuurt hem aan

Je leert voldoende (maar ook niet meer dan dat) financiële termen zodat je de financieel specialisten kunt begrijpen, én zodat je ze de juiste vragen kunt stellen.

o   Je kunt je geldstromen managen zodat je nooit onverwacht te weinig geld hebt

Je leertwat het verschil is tussen winst en cashflow en aan de hand van een eenvoudig model leer je je eigen uitgaven plannen. Je leert hoe het mogelijk is dat een winstgevend bedrijf tóch failliet gaat, en je leert de signalen van faillissement herkennen zodat je er op tijd bij kunt zijn.

o   Je weet of je zelf je boekhouding voert of dat je (een deel) uitbesteed

Je krijgt een eenvoudig voorbeeldmodel om je eigen boekhouding op te zetten. We bespreken wat je zelf kunt doen en wat je aan de accountant overlaat.

o   Je krijgt heel veel tips en gratis downloads die je tijd en geld besparen

En uiteraard is er ruimte om onderwerpen te behandelen die jou verder helpen je bedrijf financieel te managen.

De training is zeer praktisch van aard. Door middel van het maken van casussen en andere praktische werkvormen, maak je je financiële kennis en vaardigheden eigen. Je werkt zoveel mogelijk met je eigen bedrijfsgegevens en eigen financiële gegevens. 

Ervaringen

Gemiddeld cijfer voor Financien voor ZZP'ers en ondernemers

8,8 (Gebaseerd op 25 ervaringen, Deel uw ervaring)

 

Anoniem (bekend bij Springest) | Algemeen: 8 | 20-07-11

Locatie: 8 Trainer: 8 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“Een leerzame cursus waar bij bewustwording en mindset een belangrijke rol spelen. Ik heb er veel aan gehad en ga er mee aan de slag.”

Koen | Algemeen: 9 | 13-07-11

Locatie: 9 Trainer: 9 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“Was zeer prettige training. Helder en duidelijk. Ik heb een aantal belangrijke inzichten meegenomen en werk inmiddels met een liquiditeitsbegroting :)”

Lia Bolte | Algemeen: 10 | 11-07-11

Locatie: 7 Trainer: 10 Inhoud: 10 Organisatie: 10

“Ik kan iedereen van Harte aan bevelen om twee dagen met Femke door te brengen en zoveel gerichte kennis over je eigen bedrijf in lichtheid en toewijding tot je te nemen. Niet langer onwetend. Actief nu nieuwe stappen aan het zetten in de wereld van het geld. Inspirerend! Twijfel niet langer, ga ook je vruchten plukken.

Ron Rosenbrand | Algemeen: 9 | 17-06-11

Locatie: 9 Trainer: 10 Inhoud: 9 Organisatie: 9

“Als financiële leek kun je je geen betere training wensen dan Femke's 'Financiën voor zzp'ers'. Femke legt op een laagdrempelige manier en met de nodige dosis humor en geduld uit waar het om draait, wat je met ermee kunt en vooral hoe je voordeel kunt slaan uit je kennis van de financiële situatie van je bedrijf. Femke's training zou verplicht moeten zijn voor elke startende ondernemer! ”

Margreet van Uffelen | Webregisseurs.nl | Algemeen: 9 | 03-05-11

Locatie: 9 Trainer: 8 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“De training van Femke Hogema was precies wat ik nodig had. Na 5 jaar freelancen naast een vaste baan, ben ik fulltime zzp-er geworden. De financiële administratie wilde ik ook serieus aanpakken. Het was hoog tijd om 'het erbij doen' ook op dit vlak te veranderen.
Financien, dat is niet iets waar ik lol in heb. Maar nu ik er meer van snap, voel ik me een stuk zekerder. En bleek de eerstvolgende BTW-aangifte prima om te doen. Ik moest eigenlijk wel om mezelf lachen... Dankzij de gratis tools van Healthy Finance heb ik mijn administratie nu al goed op orde.
Ik heb in heel korte tijd hele duidelijke informatie gekregen, en inzicht in mijn geld, en handvaten om het financiële del van mijn bedrijfsplan op te schrijven. Een goed gevoel.

Josje Feller | Algemeen: 10 | 17-04-11

Locatie: 10 Trainer: 10 Inhoud: 10 Organisatie: 10

“Trainster Femke Hogema heeft als missie om boekhouding inzichtelijk te maken voor iedereen en dat lukt haar fantastisch. Geen enkele leraar op school heeft het voor elkaar gekregen om zo eenvoudig te laten zien waar het over gaat.

Daarnaast vind ik het een groot pluspunt dat Femke veel weet over een bedrijf in het algemeen en ook meedenkt over de ontwikkeling van je bedrijf, hoe je meer kunt verdienen etc.

Groot compliment voor haar kennis en missie. ”

Yvonne van der Laak - Start With Y | Algemeen: 9 | 13-04-11

Locatie: 9 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 9

“Bij het starten van een onderneming komt een hoop kijken, zeker ook het financiele/administratieve gedeelte. Ik wilde dat graag vanaf het begin goed regelen, en dus heb ik me aangemeld bij Healthy Finance.
Femke (Hogema) verzekerde mij dat ik aan het eind van de 2e dag genoeg vertrouwen en informatie zou hebben om financieel bewust te ondernemen. Ik kreeg zelfs een niet-goed-geld-terug-garantie! Daar heb ik geen gebruik van hoeven (of kunnen!) maken, want Femke heeft het niet alleen voor elkaar gekregen om mij een heleboel informatie te geven, maar ze heeft me zelfs enthousiast over financien weten te maken!
Femke is geduldig, enthousiast en heeft ontzettend veel kennis. Een trainer met een missie: iedereen financieel bewust maken. Dat is zeker gelukt!!”

Marjolein van Loenen | Algemeen: 9 | 11-04-11

Locatie: 8 Trainer: 10 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“De cursus is voor mensen met cijfer-fobie een uitkomst. Als ZZP'er ontkom je niet aan wettelijke verplichtingen. Hier ben ik nu goed van doordrongen. Plus 'empowered' om daadwerkelijk aan die verplichtingen te voldoen. Inzicht in de cijfers geeft mij de macht te sturen naar een succesvolle toekomst. Alles wat ik hier geleerd heb komt goed van pas.”

Sham Lachman | Algemeen: 8 | 10-04-11

Locatie: 8 Trainer: 8 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“Op een prettige manier veel uitleg gekregen over administratie en boekhouding. Heel veel geleerd de afgelopen 2 dagen. Inhoud was goed. Begrijp nu veel beter hoe ik e.e.a. moet administreren zonder dat dit veel tijd in beslag gaat nemen. Ik dacht dat mijn huidige boekhouder voor mij was maar weet nu beter, gelijk ontslagen. Ik weet ook dat ik niet alles zelf kan doen, een goede boekhouder heb ik wel nodig. Maar nu ik weet wat voor vragen ik moet stellen kan ik een goede keuze maken.

Femke bedankt voor de goede adviezen.”

Arie Radder | Algemeen: 8 | 09-04-11

Locatie: 9 Trainer: 9 Inhoud: 8 Organisatie: 9

“Prima opstart om inzicht te krijgen in de basisadministratie voering, eigen inbreng is en blijft absolute voorwaarde om de theorie voor de eigen bedrijfsvoering op maat te maken. Prettige, enthousiaste en duidelijke laagdrempelige uitleg waar veel ruimte is voor eigen inbreng. Een aanrader voor aanvangend ondernemend Nederland. ”

Roeland de Jong | Algemeen: 8 | 07-04-11

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“Financiën voor ZZP-ers, gegeven door Femke Hogema, is een goede en praktische training. Ze doordringt je op enthousiaste wijze niet alleen van de noodzaak om je cijfers (administratie/boekhouding) goed op orde te hebben, maar geeft volop nuttige en direct toepasbare tips die geld opleveren én voedt zodoende bewust het besef dat 'cijfers' ook leuk kunnen zijn.
Bij aanvang van de 2de dag, een week na de 1ste, bleken alle deelnemers actief met het geleerde aan de gang geweest te zijn. Evaluerend aan het eind van de 2de dag zag ik een groep deelnemers die in haar 'financieel bewust zijn' enorm was gegroeid. Iets waarvoor Femke de credits verdient!”

Hanneke Scholten | Algemeen: 10 | 27-02-11

Locatie: 10 Trainer: 10 Inhoud: 10 Organisatie: 10

“Ik ben ontzettend blij dat ik deze cursus heb gevolgd, omdat ik er eerst zo geen benul van had wat er allemaal op financieel gebied bij komt kijken als je een eigen bedrijf begint. Ik had Femkes boek al een tijdje in huis en vond de materie toen ook al wel inzichtelijker worden, maar nu met deze cursus erbij valt voor mij het kwartje echt. Femke is erg goed in het eenvoudig uitleggen van de voor mij ingewikkelde stof en door veel praktijkoefeningen te doen tijdens de cursus beklijft het dan ook echt. Als ik nu in het boek lees heb ik steeds een jaa nu snap ik het-beleving en wat blijkt nou.... ik vind het nog leuk ook! En dat had ik niet kunnen denken van te voren dat het financiele onderwerp van het ondernemen ook leuk kon zijn.
Ik raad iedere beginnende ondernemer en ook de al ervaren ondernemer die zijn financien niet helemaal snapt ,aan, om juist deze cursus te volgen, want je bent en blijft zelf verantwoordelijk voor je eigen bedrijf, dus ook voor de financiele kant. Ik heb volgende week een gesprek met mijn boekhouder en ik voel me veel zekerder nu om met hem in gesprek te gaan, omdat ik nu weet waar ik het over heb.”

Tony Polman - Spazone | Algemeen: 8 | 25-02-11

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“Ik heb deze training ervaren als zeer laagdrempelig, duidelijk en zeer helder taalgebruik, persoonlijke aandacht, intensief maar tegelijkertijd op een relaxte manier bezig geweest. In twee dagen meer duidelijkheid en inzicht gekregen in de materie financien en boekhouden dan in de 6 voorgaande jaren tesamen. Kortom een aanrader!”

Mariëtte Wagelaar | Algemeen: 8 | 12-10-10

Locatie: 8 Trainer: 8 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“In begrijpelijke taal (compliment Femke!) worden vrijwel alle facetten van financiën voor ZZP- ers uitgelegd, geoefend en gespecificeerd op je eigen bedrijf. De training had voor mij ook 3 dagen mogen zijn, een tip? De dagen zijn omgevlogen! Daarnaast genoeg documentatie ontvangen om bepaalde zaken nog eens na te kijken. Absoluut een aanrader!”

Tynke Vrouwe | Algemeen: 9 | 11-10-10

Locatie: 9 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 9

“Voor een complete nitwit op het gebied van boekhouden was deze training ontzettend leerzaam! Ik heb in deze 2 dagen zo veel opgestoken over mijn onderneming, financieel en administratief gezien!
Ook voor de mensen die al wat verder zijn op dit gebied, is de training erg leerzaam. Er is meer dan genoeg ruimte voor individuele vragen en oplossingen.”

Geertruid van Oppen, eigenaar van Buro van Oppen - coaching en training | Algemeen: 8 | 06-10-10

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 8 Organisatie: 10

“Tja, daar is dan de onvermijdelijke vraag: wat was er zo goed aan de training van Femke Hogema, Healthy Finance.
Nou: alles!
Ik weet nu als ik praat over een balans of een winst en verliesrekening waar ik het over heb! Gisteravond mijn administratie zitten doen en dat geeft een heerlijk opgeruimd en tevreden gevoel.

Over Femke: ze is net zo duidelijk in de training als zij in haar boek Financien voor ZZP'ers is. Op een leuke en laagdrempelige wijze speelt ze in op de actuele situatie van de individuele deelnemer. Gaat daarbij ook op een integere wijze om met bedrijfsmatige gegevens.

Overweeg je ook een training? Schrijf je in, het is het geld dubbel en dik waard!

Guyonne Damen | Algemeen: 9 | 05-10-10

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 9

“Korte maar krachtige cursus die je ruim voldoende basiskennis geeft, aangevuld met tips, ideeën en feedback gericht op je eigen persoonlijke situatie. Vanaf het eerste lesuur weet je al zeker dat deze cursus je ontzettend veel zal opleveren.Femke straalt liefde voor haar vak uit en brengt haar enthousiasme over op de cursisten. Ze maakt waar wat ze belooft: je kunt meelezen met je boekhouder en zelfs bijsturen waar nodig, daarbij heb je na de cursus echt grip op je zaak.”

Elsbeth van Lienden / EyeAminBusiness | Algemeen: 8 | 05-10-10

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 9

“Femke kan op een écht simpele / begrijpelijke manier de meest essentiële financiële info voor je bedrijf uitleggen.”

Renee | Algemeen: 10 | 04-10-10

Locatie: 9 Trainer: 10 Inhoud: 9 Organisatie: NVT

“Het is een geweldige locatie en een gezellige ruimte om in te werken. Tussen de middag staat er een uitgebreide lunch klaar. De locatie is op loopafstand van het station. Femke heeft ontzettend veel geduld en legt alles duidelijk uit. Je hebt duidelijk en vooral leesbaar lesmateriaal. Je word door Femke als individu behandeld en niet als nummer. Dit gaf bij mij een goed en vertrouwd gevoel waardoor ik me vrijer voelde om vragen te stellen tijdens de lessen.”

Annie Mestrom | Algemeen: 8 | 30-07-10

Locatie: 7 Trainer: 8 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“Een echte aanrader voor de startende ZZPer en ondernemer. Behalve (hard) werken en vooral dat doen waar je goed in bent is het een must om ook je onderneming financieel goed te kunnen leiden. Mij gaf het inzicht in het fiancieeloverzicht dat mijn boekhouder voor mij opstelt. Na de training begrijp je wat er staat en kun je ook sturen op cijfers. Nu investeren of even wachten bijvoorbeeld.
Een must voor de starter!
Buiten de functionaliteit van de training was het bijzonder om collega ZZPers te ontmoeten. ”

Marie Anne Borst | Algemeen: 9 | 30-07-10

Locatie: 7 Trainer: 10 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“Femke is een kei in financiën. Dat niet alleen, ze weet haar kennis goed over te brengen. Haar trainersvaardigheden zijn van hoog niveau. Deze training is een echte aanrader voor iedere ondernemer, die ook maar enigszins zijn eigen business serieus neemt.”

Willem Schuizeman | Algemeen: 9 | 26-07-10

Locatie: 9 Trainer: 10 Inhoud: 9 Organisatie: 10

“De training was precies was ik nodig had om meer inzicht te krijgen in de financiële en boekhoudkundige zaken van mijn bedrijf. Het was perfect georganiseerd, op een goede locatie en bijzonder boeiend. Tevens heb ik interessante mede-ondernemers leren kennen.

Richard de Rooij | Algemeen: 8 | 26-07-10

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 8 Organisatie: 8

“Financieën en administratie zijn niet de meest aantrekkelijke kanten van het bestaan als ondernemer. Velen zien het als een saai vak, dat nu eenmaal een noodzakelijk kwaad is. Femke verstaat de kunst je binnen twee dagen wegwijs te maken in de wereld van balansen, verlies-en winstrekeningen en begrotingen. Wat ik heel knap vind, is dat ze niet alleen veel kennis overbrengt maar dat met zoveel plezier en passie doet, dat je administratie zelfs leuk gaat vinden. Verder is het erg leerzaam je ervaringen met collega ondernemers te dleen. Voeg daarbij de mooie locatie en de uitstekende verzorging. Zeer de moeite waard!”

Jaco Geense | Algemeen: 9 | 23-07-10

Locatie: 8 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: 8

“Het effect van de training van Femke is dat ik nu veel meer beleving heb met de financiele getallen van mijn onderneming. Ik ben nu veel beter in staat om de accountant te challengen. ”

Erik Bos | Algemeen: 9 | 23-07-10

Locatie: 9 Trainer: 9 Inhoud: 9 Organisatie: NVT

“Eindelijk: de uitleg waar je naar zoekt! Femke Hogema is bevlogen over \\\'jouw florerende onderneming dankzij gezonde boekhouding\\\'. Wat bijzonder goed was aan deze training, naast de heldere uitleg en goede oefeningen, dat er ook volop aandacht was voor de persoonlijke vraagstukken van de aanwezige ondernemers. Femke weet niet alleen veel, maar kan dit (itt veel boekhouders...) ook nog eens praktisch overbrengen.

Zowel Femke -lees ook haar boek- als de training zijn een aanrader!!!”

Ervaring delen

Deel uw ervaring

Deel uw ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank voor uw moeite doneren wij €1,- aan Stichting Edukans.

Ik heb deze training afgerond in:

Zeer slecht Uitmuntend

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • N.V.T.
Algemeen

Wat is uw algemene indruk van de training?

Locatie:

De lesruimte, bereikbaarheid, lunch en andere voorzieningen.

Trainers:

Hoe vond u de kennis en het gedrag van de trainers?

Inhoud:

De diepte, breedte en het niveau van de lesstof.

Organisatie:

Het lesmateriaal, de inschrijfprocedure en andere praktische zaken.

Meer trainingen in dit onderwerp:

Vergelijk 23.750 trainingen en opleidingen in Jaarrekening en balans

Nieuwsbrief ontvangen?

Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven

Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
Help