- Niveau:
- MBO+
- Kosten:
- € 1.395,- exclusief BTW Prijsinformatie
- Totale lesduur:
- 2 dagen
- Max. deelnemers:
- 20
Tip: Ontvang gratis en vrijblijvend meer informatie over programma, startdatum, locatie, prijzen en inschrijving:
Heeft u de training Top in Taal bij Heliview Training gevolgd? Help anderen door uw ervaring te delen op Springest!
Springest doneert €1,- aan Stichting Edukans als dank voor jouw ervaring
Agenda 2012:
Top in Taal
- 25 en 26 januari, Bilderberg Hotel 't Speulderbos in Garderen
- 19 en 20 juni, Bilderberg Hotel 't Speulderbos in Garderen
- 3 en 4 oktober Bilderberg Hotel 't Speulderbos in Garderen
- 11 en 12 december Bilderberg Hotel 't Speulderbos in Garderen
Het Nieuwe Notuleren
- 21 juni, Bilderberg Hotel 't Speulderbos in Garderen
- 13 december Bilderberg Hotel 't Speulderbos in Garderen
2- of 3-daagse intensieve, praktische training.
Uw brieven en e-mails zijn het visitekaartje van uw organisatie. Het is dan ook belangrijk dat uw zakelijke teksten geen spelfouten bevatten. Ook grammaticaal moeten ze kloppen. Dat geldt niet alleen voor uw zakelijke brieven en mails; ook rapporten, notities en notulen moeten correct zijn. U kunt zich geen fouten veroorloven.
Daarnaast zijn de juiste toon en een heldere structuur minstens zo belangrijk! Daarom dient u zich steeds af te vragen voor wie uw tekst bestemd is en wat u ermee wilt bereiken. Zodat u de lezer niet alleen verleidt tot lezen; u weet zijn aandacht ook vast te houden.
Na de training Top in Taal bent u weer helemaal op de hoogte van de belangrijkste spellingsregels, kent u de grammaticale valkuilen en weet u stijlfouten te voorkomen.
Wat leert u in deze training?
Het Nieuwe Notuleren
Alles wat u nog niet wist als notulist
Notuleren is een vak apart. U moet tegelijkertijd luisteren, hoofd- en bijzaken onderscheiden en aantekeningen maken en dit ook nog eens verwerken in een overzichtelijk en compleet verslag. Ook in uw notulen kunt u zich geen spel- en taalfouten permitteren. Wilt u uw kwaliteit van notuleren naar een hoger niveau brengen en veel tijd besparen bij de uitwerking van uw notulen? Schrijf u dan als aanvulling op de training 'Top in Taal' in voor de extra trainingsdag 'Het Nieuwe Notuleren' op 7 juni of 13 december 2012.
(Het is ook mogelijk om alleen de dag "Het Nieuwe Notuleren" te volgen).
Programma
Top in Taal
Dag 1:
Blok 1:Spelling
Blok 2: Grammatica
Blok 3: Stijlfouten
Dag 2:
Blok 4: Schrijftechnieken
Blok 5: Brieven en mails
Het Nieuwe Notuleren:
Blok 1:
Blok 2:
Er zijn nog geen ervaringen. Deel je ervaring en help zo anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Je helpt hiermee anderen kiezen. Als dank doneert Springest €1,- aan Stichting Edukans.
Springest stuurt uw aanvraag direct naar de juiste persoon bij Heliview Training. U ontvangt dan via e-mail of post meer informatie over de cursus. We gaan uiteraard vertrouwelijk om met uw gegevens.
Vergelijk 27.086 trainingen en opleidingen in Brieven schrijven
Heliview Training
€ 1.395,- | 2 dagen
Boertiengroep
€ 895,- | 3 dagen
Secretary Management Institute
€ 1.699,- | 2 dagen
Boertiengroep
€ 625,- | 1 dag
Boertiengroep
€ 725,- | 1 dag
Euroforum
€ 1.899,- | 2 dagen
Regio College Cursusse…
€ 1.725,- | 45 dagen
Boertiengroep
€ 1.245,- | 3 dagen
Boertiengroep
€ 1.745,- | 4 dagen
Opleidingscentrum Haaglanden
€ 637,- | 2 dagen
Secretary Management Institute
€ 999,- | 1 dag
Abonneer u op onze nieuwsbrief en ontvang maandelijks een update over persoonlijke ontwikkeling en carrièretips. Lees alle nieuwsbrieven